Süper Lİg'de Küme Düşen İlk Takım Belli Oldu!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Trabzonspor ile Adanaspor, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında 1-1 berabere kaldılar. 82. dakikada Gueye'nin kırmızı kart görmesiyle 10 kişi kalan Adana, bu sonuçla lige veda etti.​

5148281.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Trabzonspor, ligin son sırasında yer alan Adanaspor'a konuk oldu.

5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda oynanan maçta perde, 20. dakikada Yusuf Yazıcı'nın ceza sahasının dışından attığı güzel golle açıldı.

31. dakikada Adanaspor, Foguinho ile 1-1'lik eşitliği yakaladı ve ilk yarı bu skorla son buldu.

Adanasporlu Gueye, 82. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

Mücadelede başka gol sesi çıkmadı.

Trabzonspor ile Adanaspor, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında 1-1 berabere kaldılar.

Bu sonuçla Fırtına, puanını 49'a yükseltti ve 5. sırada yer aldı. 24 puanla 18. sırada bulunan Adana ise ligden düştü.​

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Berabere kalınca küme düşeceklerini bilmelerine rağmen kapanıp futbolun içine ettiler. Bir daha gelmeyin bu lige. :)

Haftaya bu Trabzonspor'dan umudum yok. Kendi işimizi kendimiz görmeliyiz. 4 maç 4 galibiyet. Bu kadar basit. @Yakamoz-Asi @FaJi

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Berabere kalınca küme düşeceklerini bilmelerine rağmen kapanıp futbolun içine ettiler. Bir daha gelmeyin bu lige. :)

Haftaya bu Trabzonspor'dan umudum yok. Kendi işimizi kendimiz görmeliyiz. 4 maç 4 galibiyet. Bu kadar basit. @Yakamoz-Asi @FaJi
İşte bana böyle Beşiktaşlılar lazım. Bu takım Başakşehiri yenemez. Bizimkiler anlaşılan Avrupaya gitmek istemiyor. Zaten Adana sinir etti beni. Ulan zaten düşmüşsünüz nedir daha bu defansa yatmalar?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İşte bana böyle Beşiktaşlılar lazım. Bu takım Başakşehiri yenemez. Bizimkiler anlaşılan Avrupaya gitmek istemiyor. Zaten Adana sinir etti beni. Ulan zaten düşmüşsünüz nedir daha bu defansa yatmalar?
Ersun Yanal da bizim Şenol hoca gibi takıntılı adam. Nedir bu N'Doye ve Aytaç sevdası?

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Ersun Yanal da bizim Şenol hoca gibi takıntılı adam. Nedir bu N'Doye ve Aytaç sevdası?
N'Doye'u Araplara veya Çinlilere satmak için göz boyuyorlar. Aytaç meselesinde ise bir takım rivayetler dönüyor aramızda. :A Ama bence bu bilinçli bir şey. Takımı bilerek Avrupadan uzak tutuyor olabilir. Seneye kadro sınırlaması var. 3 kulvarı kaldıramayabilir takım.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Ben umutluyum ve rahatım. Ligi erkenden kopartmayacakları belliydi zaten biliyordum.