Süleyman Çakır'ın Vedası'nın Yıldönümü

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
süleyman çakır (oktay kaynarca) 8 nisan 2004'te kurtlar vadisi'ne veda etmişti
işte süleyman çakır'ın vurulduğu sahne

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa yine önceden dediğim cümleleri toparlayıp diyecem ama fikrim düşüncem sabit bu konuda ayoll :A Öncelikle dün gibi hatırlıyorum okul servisiyle okula gidiyoruz bir yüksek sesle Aaa Çakır vuruldu diye ortaya doğru konuştum serviste :A

Süleyman Çakır sadece Vadinin değil türk dizilerinin en iyi karakteridir uzak ara hatta karakterde demiyelim sankı gerçekten böyle bir mafya babası vardı şuan mezarında yatıyor gibi gidip fatihada okuyabilirler İstanbulda olanlar :(

Başka hiç bir dizi karakteri için öldüğünde kuran okutulmadı cenaze töreni ,Mevlid saygı duruşları kaç yıl olmuş hala ölüm ilanları yanı normal insan öldüğünde ne yapılıyorsa hepsi uygulandı böyle bir şey dünyada bile görülmemiştir . Bu da aslında Çakırı dizi karakteri olmaktan çıkarıyor ve diğer dizi karakteriyle kıyaslanmaktan kurtarıyor . Gerçekten böyle bir adam vardı ve öldü şuan ona yapılan mezarında uyuyor Allah tekrar rahmet eylesin :T

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Türk dizi tarihinin en unutulmaz dizi karakteri olabilir Süleyman Çakır. Dizide ölen bir karakter için cenaze düzenlendi, dualar okundu, dizide onu öldüren karakteri oynayan oyuncuyu dövdü insanlar. Hatta muhtemelen bugün birçok insan Çakır için dua ediyordur, bundan eminim. Böyle bir olay Dünya üzerinde görülmemiştir muhtemelen. Bunda bu efsanevi karakteri oluşturan Raci Şaşmaz ve bu karakteri adeta yaşayan Oktay Kaynarca'nın payı çok büyük. Bu vesileyle ikisini de tebrik etmiş olayım.

Ve şu muazzam intikam sahnesini buraya bırakayım, bana göre Çakır'ın en unutulmaz sahnelerinden birisidir bu sahne:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bu konuyu gördükçe aklıma şu sahne geliyor :A

Keşke her tecavüzcüyü içeriye attıkları gün şu şekilde karşılansa orada o_O

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Aaa bu konuyu gördükçe aklıma şu sahne geliyor :A

Keşke her tecavüzcüyü içeriye attıkları gün şu şekilde karşılansa orada o_O
aynen keşke öyle karşılansalar sapıklar küslük kavga olmasaydı necati şaşmazla oktay kaynarcayı günümüzde bir sinema filmi yada dizide yeniden bir arada görmek isterdim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynen keşke öyle karşılansalar sapıklar küslük kavga olmasaydı necati şaşmazla oktay kaynarcayı günümüzde bir sinema filmi yada dizide yeniden bir arada görmek isterdim
Aaa bir Sinema filmi Çakıra bence çekmeleri lazımdı ama diziden ayrıldıktan sonra Necati ile Oktay çok ters düştüler yinede Raci ayarlayabilirdi ama 43 bölümle yetinmeye devam edecez mecbur başa sarıp sarıp kaset gibi :( :( :(

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Aaa bir Sinema filmi Çakıra bence çekmeleri lazımdı ama diziden ayrıldıktan sonra Necati ile Oktay çok ters düştüler yinede Raci ayarlayabilirdi ama 43 bölümle yetinmeye devam edecez mecbur başa sarıp sarıp kaset gibi :( :( :(
ah o ters düşmeler olmasaydı keşke