''Söz''de Üzücü Ayrılık!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,875
Puanı
1,061
Star TV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Söz''de üzücü bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Tims & B'nin üstlendiği, kadrosunda Tolga Sarıtaş, Aytaç Şaşmaz, Meriç Aral, Burak Sevinç gibi isimlerin yer aldığı ''Söz'' dizisinde Fatma karakterine hayat veren Melissa Yıldırımer, diziden ölerek ayrıldı.

''Söz'' yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Star TV'de!
soz-dizisi-fatma-melissa-yildirimer-kimdir.jpg

"Fatma" karakterinin ölümü cok aci oldu ama dizide elbet "iyi"lerden de birileri ölmesi gerekiyordu. Gazi'nin cenaze töreni yapilmadi, fark ettiniz mi @Yiğitt @Çiğdem- @Sherlock

Son 2 sezonun en overrated dizisi. Millet neyini izliyor bu yapmacık işin anlayamıyorum.

Nesi yapmacik? Acikcasi ekranda o kadar cok dizi var ki kalite olarak yerlerde sürünen, hangi kaliteye göre yapmacik oluyor Söz anlamadim o yüzden soruyorum. Herkes sevmeyebilir her diziyi normal bende Söz'den baska bir diziyi sevmiyorum mesela. :) Hele bazi diziler var sabahtan aksama kadar aglamakla geciyor, klasik Türk dizisi diyebiliriz.

"Fatma" karakterinin ölümü cok aci oldu ama dizide elbet "iyi"lerden de birileri ölmesi gerekiyordu. Gazi'nin cenaze töreni yapilmadi, fark ettiniz mi @Yiğitt @Çiğdem- @Sherlock

Nesi yapmacik? Acikcasi ekranda o kadar cok dizi var ki kalite olarak yerlerde sürünen, hangi kaliteye göre yapmacik oluyor Söz anlamadim o yüzden soruyorum. Herkes sevmeyebilir her diziyi normal bende Söz'den baska bir diziyi sevmiyorum mesela. :) Hele bazi diziler var sabahtan aksama kadar aglamakla geciyor, klasik Türk dizisi diyebiliriz.
Herkes ,Dedenin cenazesi sanıyordu . Fatma da yapsınlar ama Dede konusun da , dizi baya ayıp etti bence de 😵 @Yiğitt