'Söylemezsem Olmaz' Rekor Kırarak Sezona Ara Verdi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,158
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
soylemezsem-152637EU.jpg

Beyaz TV'nin sevilen magazin programı 'Söylemezsem Olmaz' izlenmeme rekor kırarak sezona ara verdi!

Sunuculuğunu Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto'nun üstlendiği, hafta içi her sabah Beyaz TV'de ekrana gelen magazin programı bugün yayınlanan bölümüyle sezona ara verdi.

Sezon içerisinde izlenmeme rekoru kıran program reyting sıralamasında ilk 100 içerisinde varlık gösteremedi. Program en son 186. sırada yer aldı.

dfgfdgd.jpg

'Söylemezsem Olmaz' yeni sezonuyla yakında Beyaz TV'de!

Daha bugün gider ayak Gülben'in Seren ve Yeşim olmadan haber değeri yok demişti Seren. :F

Psikolojik durumu benden de kötü insanlar görmek mutlu ediyor. :A:A

Sanırım 08.45'te başlıyor o saatte kim magazin izlesin ki. :A Fena değil saat ve kanalı düşünürsek. :A

Tabi kaliteli program derken aslında bana göre yok çünkü izlemiyorum da dediğin gibi kadro vasat hele youtubeda görüyorum arto mu ne grlmiş iyice insan izleyecekse de izlemiyor(dur)

Arto kim bilmiyorum, bu programda duydum adını. :A Sohbet edip, tartıştıkları magazin programları yerine Show TV'de olan magazin programını tercih ederim. :A

İkinci Sayfa'da var, ama orada da çok boş konuşuyorlar. :F

Arto kim bilmiyorum, bu programda duydum adını. :A Sohbet edip, tartıştıkları magazin programları yerine Show TV'de olan magazin programını tercih ederim. :A

İkinci Sayfa'da var, ama orada da çok boş konuşuyorlar. :F
Aynen ben bir geçen Caner Çalışır sahnesini izledim Allah cezalarını vermesin ben daha çok şey biliyorum
2. Sayfa bundan iyidir hafta içiyken arada bakıyordum :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy