Netflix Russian Doll - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Birbiri ardına yeni diziler çıkarmaya devam eden Netflix'te iddialı bir dizi daha başladı: Russian Doll.

36 yaşındaki bir yazılımcının kendini sürekli aynı partide bulmasını konu alan ve Groundhog Day'in farklı bir versiyonu gibi gözüken zaman döngülü komedinin yapımcıları arasında Natasha Lyonne, Amy Poehler gibi isimler de bulunuyor. Orange Is the New Black'ten tanıdığımız Natasha Lyonne aynı zamanda dizinin başrolü!

25 dakikalık 8 bölümden oluşan ilk sezonuyla ekranlara merhaba diyen diziyle ilgili yorumları buradan yapabilirsiniz...

64617

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki bölümü yeni devirdim. İlk bölüm biraz beklentimin altında kalır gibi oldu ama izledikçe sevmeye başladım. Zaten zaman döngüsü favori konularımdan biridir. İnşallah iyi gelir devamı da. :)

Şimdilik 7-8 arasında gidecek bir dizi gibi ama bakalım. ;)

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Konusu Groundog Day’i hatırlattığı için direkt birinci bölüme daldım ve daldığım gibi çıktım sonuna zor dayanıp. Tamam sinemada bu konular komedi türünde de gider ama dizilerde olmaz. Resmen ölü başlamış kalite olarak, popüler kültürde yine tutar çünkü yeni nesil kaliteye değil gösterişe önem veriyor orası ayrı. Ama böyle güzelim konuya sahip dizinin türünde komedi yazması büyük talihsizlik. Güldürü komedisinden çok kara komediye benziyor ama o da olmaz, ancak gerilim-bilim kurgu- dram olsaydı bu konuya tam otururdu.

Başrol kadın oyuncusu da çok değişik geldi. Kötü desen değil iyi desen değil, pek anlayamadım. Netice olarak ilk bölümden bıraktığım diziler okyanusuna bir yenisi daha eklendi.

5.0/10