Rozz Kalliope feat. Ece Seçkin - Benjamin 3 | Yeni Klip

dreamy

Favori Üye
♫ MusicSurvivor Şampiyonu ♫
21 Temmuz 2016
7,141
4,408
460
Ben sadece yorumlardan anladım Danla var. O derece :F
Danla Bilic’i en son şişman haliyle görmüştüm kilo vermiş onu da öğrenmiş olduk :A Şimdi fotoğraflardan baktım Danla’nın yüzü daha yuvarlak gibi. :A Gece gece tartıştığımız şeye bak :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,360
1,060
Danla Bilic’i en son şişman haliyle görmüştüm kilo vermiş onu da öğrenmiş olduk :A Şimdi fotoğraflardan baktım Danla’nın yüzü daha yuvarlak gibi. :A Gece gece tartıştığımız şeye bak :F
haha, yarına tekrar detayli bakarim. o değilde ben manyakça klip açmaya başladım :AKafa dağıtmam gerekiyor ve bir nebzede olsa iyi geliyor. şimdi iki konu daha açacağım. @xemrexxx nin sevdiği isimden gelecek şarkı :Z

• Üzücü
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,141
4,408
460
Yıldız Ablam be :bhr:
Gülçin'i de seviyor de mi? onuda açmıştım gece A
Yıldız Tilbe’nin devri geçti artık. Eski şarkılarını tamam severim de yenilerinden beğendiğim olmadı şu ana kadar. :A Ayrıca iki yeni şarkı çıkarmış onları açacağını tahmin etmiştim. :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,360
1,060
Yıldız Tilbe’nin devri geçti artık. Eski şarkılarını tamam severim de yenilerinden beğendiğim olmadı şu ana kadar. :A Ayrıca iki yeni şarkı çıkarmış onları açacağını tahmin etmiştim. :A
Ben neler açmadım ki :F
Var bir kaç tane daha ama yeterlidir bukadar herhalde. Sırf bu gece 6 tane açmışım :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,360
1,060

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
7,141
4,408
460
  • Güldürdün

blacklion

Favori Üye
30 Ekim 2019
1,863
1,623
165
Aklındakini söyle ona el atmayayım. Yabancı açtığımda oluyor :A
Bu arada eskiden haftada bir tuhaf klip paylaşırdım.
Bu haftaki bu olsun ve forumun bekar erkeklerine gelsin :A
@xemrexxx @S.G.A.T. @MasacRE @DarkLegenD @MEnes @Sherlock @denizz19 @xBUGRAx @Turkuazz @blacklion @serhatt @Forumdash
Leş resmen. :A Neyse ki evlenme mefhumum yok bu ülkede de böyle saçma isteklerim olmuyor. ? Genelde başkaları tarafından dayatılan ne zaman evleneceksin baskısı belki de insanlara ben de evlenmeliyimi düşündürtüyor. :A

• Güldürdün

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,360
1,060
Leş resmen. :A Neyse ki evlenme mefhumum yok bu ülkede de böyle saçma isteklerim olmuyor. ? Genelde başkaları tarafından dayatılan ne zaman evleneceksin baskısı belki de insanlara ben de evlenmeliyimi düşündürtüyor. :A
Son senelerde trend değişmiş. artık 30 yaşına gelsede erkekler ve kızlar, daha yaşımız genç diyorlar ve evlenmiyorlar. Türkiye'de çok gördüm bu sene. Eski nesil 20'yi bulsa evde kaldı damgası yiyormuş :A

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
59,663
29,973
1,060
Son senelerde trend değişmiş. artık 30 yaşına gelsede erkekler ve kızlar, daha yaşımız genç diyorlar ve evlenmiyorlar. Türkiye'de çok gördüm bu sene. Eski nesil 20'yi bulsa evde kaldı damgası yiyormuş :A
Bulsalr evlenecekler olmdiği için diyorlar:F

• Güldürdün

Forum İstatistikleri

Konular
205,322
Kullanıcılar
6,480
Son Üye
ramocan