Ronaldo'nun Golleri Juventus'un Tur Atlamasına Yetmedi!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Juve-Lyon.jpg

Lyon, Juventus'a 2-1 mağlup olsa da deplasman golü kuralıyla UEFA Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale adını yazdırarak Manchester City ile eşleşti.

Juventus'un gollerini Cristiano Ronaldo kaydederken, Lyon'un tek golü Memphis Depay'dan geldi.

Lyon ile Manchester City, Portekiz'de tek maç oynayacak. Taraftarsız stadyumda oynanacak karşılaşmayı kazanan takım, adını yarı finale yazdıracak.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sarri hocam Juve'ye geldiğinde sevinmiştim ama büyük hayal kırıklığı oldu performansı maalesef. Sonuçta yine ligde şampiyon oldu Juve ama oynadığı oyun tatmin etmedi. ŞL'de de bu sonuç gelince görevine son verilmiş. Yerine kim gelirse gelsin kısa vadede ŞL'de başarı sağlaması çok zor gibi görünüyor. O yüzden Ronaldo ayrılır umarım buradan. Koleksiyonuna bir Serie A da kattı işte tamam yeter bu macera :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sarri hocam Juve'ye geldiğinde sevinmiştim ama büyük hayal kırıklığı oldu performansı maalesef. Sonuçta yine ligde şampiyon oldu Juve ama oynadığı oyun tatmin etmedi. ŞL'de de bu sonuç gelince görevine son verilmiş. Yerine kim gelirse gelsin kısa vadede ŞL'de başarı sağlaması çok zor gibi görünüyor. O yüzden Ronaldo ayrılır umarım buradan. Koleksiyonuna bir Serie A da kattı işte tamam yeter bu macera :A

Büyük oyun çözüldü Utku beyciğim...

Nike, Liverpool'un yeni forma sponsoru oldu. Bu yolla bir yıldız alınacak deniliyor, işte bu yıldız Cristino Ronaldo olacak... Eyvah eyvah... @DarkLegenD

RonaldoLiverpool.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı