Romanya'da Türk Dizisi Rüzgarı Devam Ediyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
1008768.jpg

MIPTV fuarı tüm hızıyla devam ederken dizilerden yurt dışı satış haberleri gelmeye de devam ediyor.

'Alev Alev' ve 'Baraj'ın ardından çarşamba akşamlarına damga vuran 'Sadakatsiz' (Kanal D / Kanal D Romanya), pazar günlerinin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara' (Star TV / Antenna Group), kısa zamanda büyük reyting başarısına ulaşan 'Kardeşlerim' (ATV / ?) ve 12. bölümüyle final yapan 'Sol Yanım' (Star TV / Antenna Group) da yakında Romanya'da ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Pandemi nedeniyle online olarak gerçekleştirilen MIPTV 2021 bugün sona erecek.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Bazen haklı olarak eleştiriyoruz ama ingiliz ve abd'li dizilerden sonra dünyada en çok izlenen diziler türk dizileri dir

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler tüm yapımlara, eminim hepsi ilgi de görecektir. 'Sol Yanım' dizisi dikkatimi çekti hemen, burada kaç kere yazdım bilmiyorum ama keşke bu projeyi yazın izleseydik. Ya da sezon başında 'cumartesi' akşamlarına hazırlansaydı, eminim ilgi görecekti. Yazık oldu diziye.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Diğerleri neyse de Menajerimi Ara'dan yurt dışı haberinin gelmesine sevindim. Reytingler düşükken böyle ilave katkıların gelmesi gerekiyor ki eli bir nebze güçlensin. Daha nicesine inş. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Ne zaman okudun ki bende bayadır bakmıyorum.
Valla 1 yıla yakın olabilir ama orda Netflix,Amazon Prime de vardı ama kesin olan ilk 3'te Türk dizileri giriyorlar bu büyük bir başarı,özellikle bütçeleri kıyasladığımızda çok güzel işler yapıyorlar.