'Rise of Empires: Ottoman'ın Latin Amerika'daki Dağıtımını Global Agency Üstlendi!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ya bizim burada Jet Sosyete hem puhu hem de Star'da yayınlanmıştı ya öyle bir şey olabilir. Herkes interneten dizi izlemiyor. Kablolu yayın yapan kanallara dağıtım olayı olabilir.
Muhtemelen öyledir de Netflix'in kendi yapımlarını televizyon yayınına verdiğini hiç duymamıştım.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
dizi hak ediyor ama ben de anlamadım böyle olduğuna göre bir kanal almış.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Netflix dizisini nasıl yurtdışına pazarlıyorlar. :eek:
Netflix'te uluslararası yayınlanmadı mı zaten?
Netflix 190 ülkeye yayın yapıyor. Geri kalan 4-5 ülkeye mi satacaklar:A

Haber çok ayrıntısız, o yüzden kafa karıştırmış baya.

Anladığım kadarıyla dizinin yapım şirketi, Netflix'le anlaşıyor ancak bu anlaşma Latin Amerika ülkelerini kapsamıyor. Onun için ayrı bir anlaşma yapmışlar herhalde.

Global Agency, Rise of Empires: Ottoman'ın Latin Amerika'daki dağıtımını üstlendi. Şirket, dizinin haklarını yapım şirketi STX Entertainment'in TV kolu STXtv'den aldı.

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak'ta altı bölümlük sezonuyla pek çok ülkede Netflix bünyesinde yayınlandı. Prof. Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan, yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor.

Kaynak: Ranini

@Emre Ozansoy

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Anladığım kadarıyla dizinin yapım şirketi, Netflix'le anlaşıyor ancak bu anlaşma Latin Amerika ülkelerini kapsamıyor. Onun için ayrı bir anlaşma yapmışlar herhalde.

@Emre Ozansoy
Verdiğin acıklama kısmında 2 satır cümle var ve ondan da biey anlamadım:F Bütün siteler haber doldurmak için oyuncu kadrosu filan sayıyor mu yaa:F Foruma özgü bişey sanıyordum ben:F

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

@Emre Ozansoy

Konuda olmayan sadece "Şirket, dizinin haklarını yapım şirketi STX Entertainment'in TV kolu STXtv'den aldı" bu kısım var. Bunu da ekleyince bir şey değişeceğini zanetmiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Verdiğin acıklama kısmında 2 satır cümle var ve ondan da biey anlamadım:F Bütün siteler haber doldurmak için oyuncu kadrosu filan sayıyor mu yaa:F Foruma özgü bişey sanıyordum ben:F
Konuda olmayan sadece "Şirket, dizinin haklarını yapım şirketi STX Entertainment'in TV kolu STXtv'den aldı" bu kısım var. Bunu da ekleyince bir şey değişeceğini zanetmiyorum. :A

En önemli kısım orası, orayı çıkardığımız zaman tam bir bilinmezlik ortaya çıkıyor. :A