'Rise of Empires: Ottoman'ın Latin Amerika'daki Dağıtımını Global Agency Üstlendi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bbb18a51-8056-4384-b5c9-16b7d1be906c.jpg

'Rise of Empires: Ottoman'ın Latin Amerika'daki dağıtımını Global Agency üstlendi!

Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in başrollerini paylaştığı, yapımcılığını Karga Seven Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Şahin'in oturduğu Netflix dizisinin Latin Amerika'daki dağıtımını Global Agency üstlendi.

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Netflix 190 ülkeye yayın yapıyor. Geri kalan 4-5 ülkeye mi satacaklar:A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Netflix dizisini nasıl yurtdışına pazarlıyorlar. :eek:
Netflix'te uluslararası yayınlanmadı mı zaten?
Netflix 190 ülkeye yayın yapıyor. Geri kalan 4-5 ülkeye mi satacaklar:A
Ya bizim burada Jet Sosyete hem puhu hem de Star'da yayınlanmıştı ya öyle bir şey olabilir. Herkes interneten dizi izlemiyor. Kablolu yayın yapan kanallara dağıtım olayı olabilir.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ya bizim burada Jet Sosyete hem puhu hem de Star'da yayınlanmıştı ya öyle bir şey olabilir. Herkes interneten dizi izlemiyor. Kablolu yayın yapan kanallara dağıtım olayı olabilir.
Ama Netflix ücretli bir kuruluş. Ayrıca diğer Netflix dizileri satılmazken sadece bunun satışa sunulması tuhaf. (b)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ama o tv işi:X Mesela Breaking Bad'in de netflixte olması gibi :X Netflix orjinal işi Dark Stranger Things'i tv görebilirmiyiz o zaman(b) Lütfen olsun öyle bişey:bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ama o tv işi:X Mesela Breaking Bad'in de netflixte olması gibi :X Netflix orjinal işi Dark Stranger Things'i tv görebilirmiyiz o zaman(b) Lütfen olsun öyle bişey:bhr:
Jet Sosyete antileri onun üzerinden örnek verip bu diziyi konuşuyor resmen kıyamet alameti. :A Ama sevdim bunu. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso