Rigas Skola 2-2 Galatasaray | UEFA Avrupa Ligi - 2. Hafta Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
1,060
UEFA Avrupa Ligi 2. hafta maçında Letonya temsilcisi Rigas Skola ile Galatasaray karşı karşıya gelecek.

19.45'de başlayacak ve TRT 1'den naklen yayınlanacak maç ile ilgili yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

Muhtemel 11'ler:

Rigas Skola: Ondoa, Savalnieks, Prenga, Balodis, Lipuscek, Odisharia, Marhiev, Panic, Zelenkovs, Ikaunieks, Kouadio

Galatasaray: Günay, Kaan, Sanchez, Abdülkerim, Jakobs, Torreira, Sara, Barış Alper, Mertens, Yunus, Icardi

Reactions: 12.Adam
Çok zor maç. RFS, ŞL finalinin doğal adaylarından biri. Oyunun her türlüsünü oynayabiliyorlar. Geçiş, kontra, set, uzun top vb. Çok yaratıcı ve kaliteli futbolculara sahipler. Kanat oyuncuları çok hızlı ve çalımcı. 900 Milyon Euroluk bir takımdan bahsediyoruz.

Okan Buruk'un açık ara en büyük sınavı... @Maskeli Fedai @MEnes @MasacRE

Okan hocam bugün gerekeni yapacaktır.. En az 5 atarız.. @MasacRE @MEnes @Bully

Galatasaray bu tarz takımlara puan kaybetmeyi seviyor. Bugün de bu tarz bir sürpriz ile karşı karşıya kalabilirler ama İcardi gününde olursa farklı da kazanabilir Galatasaray.

Mertens attı, 0-1 oldu ama golde pay %90 Yunus'a ait. 5 kişiyi çalımlayarak içeri geldi.

Reactions: 12.Adam and Bully
Galatasaray, Kasımpaşa maçına kaldığı yerden devam ediyor, 2-2 oldu.

Kadro değeri toplamda 9 milyon avro olan takım ile berabere kaldılar.

Galatasaray bu tarz takımlara puan kaybetmeyi seviyor. Bugün de bu tarz bir sürpriz ile karşı karşıya kalabilirler ama İcardi gününde olursa farklı da kazanabilir Galatasaray.
Demiştim demek istemiyorum ama dedim.

3 milyon euro ödüllü ligde yarışırken 200 milyon euro'luk kadro kur ama avrupada pes'te random isimlerle oluşturulan bir takıma puan ver. Reis garibanın cebindeki üç kuruş vergiyi boşver. Şunlardan alman gereken her şeyi kuruşuna kadar al da ülkeye bir yararları olsun.