Reyting Tahmin Yarışması #56 | 'Son Yaz' ve 'Akıncı' Nasıl Başlar?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Son Yaz'da totali gözünden vurmuşum. :D

Akıncı'da millet o kadar kötü tahminler yapmış ki benim alakasız oranlarım üstte kalmış. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Son Yaz mahvetmiş beni :A :A
@MEnes Sana güvendik olm :A:A:F
Fena bir oran almamış ama biraz daha artırması lazım. Diziyi de izledim gerçekten kalite kokan çok akıcı bir iş olmuş. Uzun süren, reyting sorunu yaşamayan ve hikayesinin sonuna kadar özgürce anlatıldığı bir iş olması dileğiyle... :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fena bir oran almamış ama biraz daha artırması lazım. Diziyi de izledim gerçekten kalite kokan çok akıcı bir iş olmuş. Uzun süren, reyting sorunu yaşamayan ve hikayesinin sonuna kadar özgürce anlatıldığı bir iş olması dileğiyle... :A
Şimdiden geçmiş olsun çünkü sen izliyorsan o sorun mutlaka yaşanacak. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şimdiden geçmiş olsun çünkü sen izliyorsan o sorun mutlaka yaşanacak. :A
Yani şuan aktif izlediğim dizilerde öyle bir sorun yaşamıyorum... :A Bu kadar yerli iş izlemem pek normal değil ama izliyorum yani... :A Çukur, Ramo, Arıza hiçbirinde reyting sorunu yok... Ya da düşük olsa bile devam ediyorlar bir şekilde sonuçta... :A Bunda da öyle ummaktan başka çarem yok... :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yani şuan aktif izlediğim dizilerde öyle bir sorun yaşamıyorum... :A Bu kadar yerli iş izlemem pek normal değil ama izliyorum yani... :A Çukur, Ramo, Arıza hiçbirinde reyting sorunu yok... Ya da düşük olsa bile devam ediyorlar bir şekilde sonuçta... :A Bunda da öyle ummaktan başka çarem yok... :A
En son Öğretmen kazası var galiba tek :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
İzlediğin 20 diziden 3 tanesi tutmuş aman ne iyi istatistik. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Gerekli24

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
En son Öğretmen kazası var galiba tek :A
Yok yok aşağıda @Aserat ın da belirtitği gibi izlediğim birçok dizi erken final yaptı. Bu sadece Öğretmen'le sınırlanamaz... :A
İzlediğin 20 diziden 3 tanesi tutmuş aman ne iyi istatistik. :A
Bu istatistiğin sorumlsunun ben olmadığımı çoook iyi biliyorsun... :A Ekranlarda reytingi yüksek olan işleri de görüyoruz... :A Aaah Tv denekleri, ah... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat