Reyting Tahmin Yarışması #55 | 'Akrep' Nasıl Başlar?

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Evet iletişim şirketi bazı kişiler önden izlettirmiş. Yorumlarını takip ettiğim ve genelde haklı eleştiri yapanlar beğendiğini söylemişler. Eğer tutmazsa dizi az tanıtım yapılmasından tutmaz.
Hatırlıyor musun Jet Sosyete'de böyle bir bölüm vardı @Aserat :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,333
Puanı
860
Diziyi çok beğendim tanıtımlarını falan bence ab de iyi reytingler alıcak çünkü cuma ab grubu boşluğu var 5 i geçen tek Kımızı Oda var su oranları alır gibime geliyor.

Total:4.90
Ab:6.45
Abc:5.25

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Aserat and STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bugün bol kapışma olur gibi :A :A
Kapışmayı kaybettim beklendiği gibi :A @Özgür 'ü aradı gözler. Olmaması şaşırttı :A
@serhatt @Tolstoyevski
Yılmak yok, kapmayacağımı bile bile mücadeleye devam . Yalnız geri olan saatimde geç açmam gerekirken 59 geçe açma başarısını gösterdiğim için kendimi kutluyorum 👏
Kefaret'i geçen nasıl kaptım anlam veremiyorum :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Kapışmayı kaybettim beklendiği gibi :A @Özgür 'ü aradı gözler. Olmaması şaşırttı :A
@serhatt @Tolstoyevski
Yılmak yok, kapmayacağımı bile bile mücadeleye devam . Yalnız geri olan saatimde geç açmam gerekirken 59 geçe açma başarısını gösterdiğim için kendimi kutluyorum 👏
Gerçekten erken açman şaşırtıcı olmuş bu akşam ki konuyu. :A

Devam devam rekabet iyidir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@serhatt @Tolstoyevski
Tam da o saatte ekmek almaya gittim fırına bayağı da bekledim o yüzden açamadım.ss Şanssızlıkta zirveyiz. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sorma, ben de çıktım acil ve 5 dakika kala geldim eve, yiğen iPad'i vermek istemedi saat için ve sonuç olmadı :F
Hahahah, yeğenine sevgiler. :A :A

Bizimkilere “bekleyin bir işim var, birazdan giderim” dememe rağmen annem yolladı sonra kalmaz diye. :F

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
@serhatt @Tolstoyevski
Gerçekten erken açman şaşırtıcı olmuş bu akşam ki konuyu. :A

Devam devam rekabet iyidir. :A
Tam da o saatte ekmek almaya gittim fırına bayağı da bekledim o yüzden açamadım.ss Şanssızlıkta zirveyiz. :A
Hazır gelmişken tahminlerinizi de bekliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu sefer de herkes yüksek oranlarla tahminlerini yapmış, demek ki dizi tutmayacak. :A

Total: 4.95
AB: 6.10
ABC1: 5.85

• Beğendim
Reactions: Aserat