Reynmen, O Şarkısını Youtube’dan Kaldırdı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
images

Reynmen adıyla bilinen Yusuf Aktaş, geçenlerde çıkardığı Derdim Olsun şarkısı ile müzik dünyasına bomba gibi düşmüştü. Kısa sürede 100 milyon izlenmeyi aşan şarkı, bazıları tarafından sahte tık iddiasıyla topa tutulmuş bazıları tarafından ise desteklenmişti.

Reynmen bugün Youtube’dan şarkısını kaldırdı ve sosyal medyadan şu sözleri sarfetti: "Yok bottan silindi, yok ondan bundan silindi... Yoo gayet de ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmayıversin. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız... Hadi bakayım!"

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok kral hareket değil mi ya? :D

Vallahi iyi cesaret, çok şaşırtıcı bir karar...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sanat camiasının acı kaybı. :(((((

Çok kral hareket değil mi ya? :D

Vallahi iyi cesaret, çok şaşırtıcı bir karar...
Hayır, değil. Cesaret ile de alakası yok. Yarın başka bir şarkı yapsın yine dinlenilecek. Onu da silip, başka bir şarkı yapsa o da dinlenilecek. Şarkısıyla adını duyuramadıysa bile, 'milyonluk şarkıyı sildi!' haberiyle adını bir tık daha fazla duyurur.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sanat camiasının acı kaybı. :(((((

Hayır, değil. Cesaret ile de alakası yok. Yarın başka bir şarkı yapsın yine dinlenilecek. Onu da silip, başka bir şarkı yapsa o da dinlenilecek. Şarkısıyla adını duyuramadıysa bile, 'milyonluk şarkıyı sildi!' haberiyle adını bir tık daha fazla duyurur.
Hiç kimse yapamaz bunu, göster bir kişi bana. :D Şarkı bal gibi de tuttu, her yerde çalıyor, tüm arabalarda son ses dinleniyor. Kendini duyurmaması olanaksızdı zaten.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Hiç kimse yapamaz bunu, göster bir kişi bana. :D Şarkı bal gibi de tuttu, her yerde çalıyor, tüm arabalarda son ses dinleniyor. Kendini duyurmaması olanaksızdı zaten.
Göstermeme gerek yok. Bunu Reynmen de yapar, Enes Batur da, Orkun Işıtmak da. Şarkı tutmadı demedim???

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yapmadı sonuçta, bugüne kadar ilk kez görüyoruz. İlk olan bir şeyden o da yapar bu da yapar demek doğru değil. Yapsalardı, yaptılar mı? Hayır. :D
Bir önceki mesajımda yazdığım popüleritedeki insanların bu tarz bir davranışta çekinceleri olmaz, olması için bir sebep olmaz çünkü. Dolayısıyla cesaret gerektirmez. Cesaret isteyen bir hareket olması için daha önce yapılmamış bir şey olması gerekmediği gibi, cesaret istemeyen bir hareket olması için de daha önce yapılmış olması gerekmez.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yapmayın Allah aşkına:F Adam ILS Vision ile çalişiyor. Youtube'un en büyük türkiye partneri:A Silinen videoyu tekrar eski rakamlarıyla geri getirir. Aleyna da Çağatay da Despacito'da silindi tekrar geri geldi:A Amaç daha çok reklam yapmak :A

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Hangisine inanalım Allah aşkına :F:F Öye diyor böyle diyor. Binbin türlü hareketler :F Her söylediğine inanan bi kesim var hani:F
O kesimden asla değilim önce belirteyim. :A Ama ben bot falan olmadığını düşünüyorum belki başka ayakkabı falandır tabi onu bilemem :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash