Reynmen Muhabirlere Saldırdı!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
71422

Derdim Olsun ve Ela şarkılarıyla son dönemde adından söz ettiren ünlü Youtuber Reynmen dün akşam muhabirlere saldırdı.

Sosyal medyadaki videolarıyla fenomen olan ve son zamanlarda yaptığı şarkılarıyla çok konuşulan Reynmen (Yusuf Aktaş) dün akşam kız arkadaşıyla bir mekandan çıkarken magazin muhabirlerinin görüntülemesini istemeyerek muhabirleri tehdit edip saldırdı.

Kız arkadaşı Berrin Keklikler ile yakalanmasından rahatsız olan ünlü Youtuber, mekanın önündeki muhabirlere hakaretler sarf edip, telefonlarını ellerinden alıp görüntüleri sildi. Ardından bir muhabire tokat atarak darp etti.

Olay yerine gelen polis ekipleri basın mensuplarının şikayeti üzerine Reynmen, karakola götürüldü. Taraflar birbirinden karşılıklı olarak şikayetçi oldular.

71421

Reynmen’in karakoldan çıkarken gülmesi ise dikkat çekti.

71420

İşte o anlar:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Buna malum yerin kalkması diyoruz. Ünlü olmayı kaldıramayacaksan saçma sapan şarkılar yapmayı bırakacaksın yok öyle dünya.

Çekme diyor işte magazincilerde çekmesin magazincilerin bunu öğrenmesi lazım istemiyormu çekme vurması yanlış ama onlarda çekmeseymiş

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Magazincinin işi bu ama?

Tamam anlıyorum ama çekilmek istemeyeni çekmesin sen ünlüsün diyelim ya çekmeyin istemiyorum dediğin halde çekilmek hoşuna gidermi videoyu izledim ben önce konuştu çekme kardeşim dedi ısrar etti magazinci oda sinirlendi çekilmek istemeyeni çekmesin çokmu zor bu

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tamam anlıyorum ama çekilmek istemeyeni çekmesin sen ünlüsün diyelim ya çekmeyin istemiyorum dediğin halde çekilmek hoşuna gidermi videoyu izledim ben önce konuştu çekme kardeşim dedi ısrar etti magazinci oda sinirlendi çekilmek istemeyeni çekmesin çokmu zor bu
Valla sıkmayıp, saçma sapan sorular sormadığı sürece bir sıkıntı yok. Şuan ülkenin en çok dinlenilen, konuşulan kişilerinden biri. Böyle bir şey yapması kabul edilemez. Ayrıca bir sürü ünlü çekme diyor hepsi mi şiddet uygulasın?

Magazinciler de işini yapıyor şunu unutmayın bence

• Beğendim
Reactions: Aserat and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Valla sıkmayıp, saçma sapan sorular sormadığı sürece bir sıkıntı yok. Şuan ülkenin en çok dinlenilen, konuşulan kişilerinden biri. Böyle bir şey yapması kabul edilemez. Ayrıca bir sürü ünlü çekme diyor hepsi mi şiddet uygulasın?

Magazinciler de işini yapıyor şunu unutmayın bence

Bak ne dedim yorumumda vurması yanlış tamamiyle yanlış vurması ama diğer yandan diyorum ki magazincide çekmesin çekme diyor videoyu gördüm çekme kardeşim dedi ısrarla çekmeye çalıştı
e reynmede sinirlendi magazinci işini yapmasın demiyorum yanlış anlamayın diyorum ki çekme diyeni
çekmesin bunu diyorum

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bak ne dedim yorumumda vurması yanlış tamamiyle yanlış vurması ama diğer yandan diyorum ki magazincide çekmesin çekme diyor videoyu gördüm çekme kardeşim dedi ısrarla çekmeye çalıştı
e reynmede sinirlendi magazinci işini yapmasın demiyorum yanlış anlamayın diyorum ki çekme diyeni
çekmesin bunu diyorum
Çekme diyeni de çeksin ne var bunda. Hoşlukla söyleseymiş Reynmen, uzatmasaymış bunlar olmazdı. Bir sürü ünlü teşekkürler arkadaşlar, şimdi değil diyerek geçiştiriyor. Onlar da çekmiyor. Ayrıca videoyu ben de izledim en başından tavrı sert. Kanka falan deyince samimi olmuyor aksine itici geldi gözüme.

Çekme deyince çekmeyecekmiş allah allah Sen bir öğretmene öğretme diyebilir misin? İşini yapıyor adam.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Çekme diyeni de çeksin ne var bunda. Hoşlukla söyleseymiş Reynmen, uzatmasaymış bunlar olmazdı. Bir sürü ünlü teşekkürler arkadaşlar, şimdi değil diyerek geçiştiriyor. Onlar da çekmiyor. Ayrıca videoyu ben de izledim en başından tavrı sert. Kanka falan deyince samimi olmuyor aksine itici geldi gözüme.

Çekme deyince çekmeyecekmiş allah allah Sen bir öğretmene öğretme diyebilir misin? İşini yapıyor adam.

Öğretmenlikle bunu bir tutulmaz bu örneğin yanlış oldu Özgürcüm magazinle öğretmenlik birmi Allah aşkına bu nasıl örnek böyle istemiyorsa adı üstünde özel hayat istemiyorsa bence çekilmek saygı duyulsun diyorum benim dediğim bu vurması yanlış Reynmenin onu ekliyorum ama magazincide çekilmek istemeyeni çekmesin

• Olmamış
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öğretmenlikle bunu bir tutulmaz bu örneğin yanlış oldu Özgürcüm magazinle öğretmenlik birmi Allah aşkına bu nasıl örnek böyle istemiyorsa adı üstünde özel hayat istemiyorsa bence çekilmek saygı duyulsun diyorum benim dediğim bu vurması yanlış Reynmenin onu ekliyorum ama magazincide çekilmek istemeyeni çekmesin
Bence tüm mesleklere saygı duyulmalıdır ve benim gözümde hepsi eşittir örneğim de gayet doğru bence. Yani bu olayda magazincileri suçlayan bir seni gördüm o yüzden bir şey demeyecem daha.

• Üzücü
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Bence tüm mesleklere saygı duyulmalıdır ve benim gözümde hepsi eşittir örneğim de gayet doğru bence. Yani bu olayda magazincileri suçlayan bir seni gördüm o yüzden bir şey demeyecem daha.

Ben magazinciler dahil tüm mesleklere saygı duyuyorum Özgür sadece çekilmek istemeyeni çekmesin diyorum o kadar yoksa onlarda elbette işini yapacak ayrıca magazincilere tepki gösteren tek ben değilim yani

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Benim anlamadığım ünlü mü kalmadı böylelerini çekip bir yerlerini kaldırıyorsunuz? Ne gerek var.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben magazinciler dahil tüm mesleklere saygı duyuyorum Özgür sadece çekilmek istemeyeni çekmesin diyorum o kadar yoksa onlarda elbette işini yapacak ayrıca magazincilere tepki gösteren tek ben değilim yani
Yahu diyorum ki Reynmen hoş bir dille söylese, ya da diğer ünlüler gibi arkadaşlar şimdi değil, konuşmak istemiyorum dese olacak bitecek. Sanki sevgilisiyle yakalanan ilk o. Adamların işi bu ve bu insanlar her gün sabaha kadar mekan çıkışında bekliyor. 2 dakika konuşsa bir şey mi kaybeder.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Yahu diyorum ki Reynmen hoş bir dille söylese, ya da diğer ünlüler gibi arkadaşlar şimdi değil, konuşmak istemiyorum dese olacak bitecek. Sanki sevgilisiyle yakalanan ilk o. Adamların işi bu ve bu insanlar her gün sabaha kadar mekan çıkışında bekliyor. 2 dakika konuşsa bir şey mi kaybeder.

Tamam ben reynmeni hatasını söylüyorum onda hem fikirim senle yapmaması gerekiyordu ama çekilmek istemiyor işte hoş bir dille söylediğin de anlamıyorlar maalesef ısrarcı olan magazinciler var bununda örneğini gördüm

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ünlü kişilerin hepsi çekiliyor ama buna alışılmalı magazinci de işini yapıyor aslında