ABC Resurrection 1. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,162
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçtiğimiz gün efsane dizi Lost'un kanalı olan ABC'de yepyeni bir gizemli bilim-kurgu dizisi başladı. 30 yıl önce ölen bir çocuğun yeniden dirilmesiyle başlayan dizi yılın en dikkat çeken işlerinden biri olacak gibi gözüküyor.

Dizi dün yayınlanan ilk bölümüyle 3.6 reyting ve 13.31 milyon izleyiciyle günün açık ara en çok izlenen yapımı oldu.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak ve her bölümü yaklaşık 40 dakika sürecek dizi eleştirmenleri bölse de IMDb'de 8.6 gibi yüksek bir kullanıcı puanıyla başladı.

Diziyle ilgili bölüm yorumlarını bu başlıktan yapabilirsiniz...

Resurrection-abc-e1368730583565.jpg

İlk bölüm fragmanı:

Birçoğunuz biliyorsunuzdur kolay kolay uydu kanallarından (NBC - ABC - FOX - CBS) drama dizisi izlemem ama bu dizi gerçekten ilgi çekici gözüküyor. Gizem yönünden yeni Lost olabileceğine dair pek çok şey okudum ve tabii ben Lost'u görünce direkt atladım diziye. :):)

İlk bölümü yarın izleyeceğim büyük ihtimal, belki sizin de ilginizi çeker:

@xemrexxx @Forumdash @cevaa @BesaleT @yatutarsa @berkann @sürgünüm @destere @Harunnn60 @Ahmad @Çiğdem- ve diğer herkes. :):)

Birçoğunuz biliyorsunuzdur kolay kolay uydu kanallarından (NBC - ABC - FOX - CBS) drama dizisi izlemem ama bu dizi gerçekten ilgi çekici gözüküyor. Gizem yönünden yeni Lost olabileceğine dair pek çok şey okudum ve tabii ben Lost'u görünce direkt atladım diziye. :):)

@xemrexxx @Forumdash @cevaa @BesaleT @yatutarsa @berkann @sürgünüm @destere @Harunnn60 @Ahmad @Çiğdem- ve diğer herkes. :):)
Sen izle bakalım beğenirsen bizde başlarız.:)

sizlerin tavsiyesiyle ilk takip ettiğim dizi orphan blactı ve çokta hoşuma gitti oyüzden bu diziyede en azından ilk bölümüne bakmaya deyer bence ama dün yayınlandı yazıyor dün yayınlandıysa bugün internete düşmesi gerekmiyormu sitelerde yokta yarınmı düşücek nete acaba (b)(b)

ilk bölümüne bakacağımda daha hiçbir sitede yok @OzaN ..

acaba diziyi indirsek altyazısını bulurmuyuz bulamazmıyız ona göre indirelim ?

ilk bölümüne bakacağımda daha hiçbir sitede yok @OzaN ..

acaba diziyi indirsek altyazısını bulurmuyuz bulamazmıyız ona göre indirelim ?
sizlerin tavsiyesiyle ilk takip ettiğim dizi orphan blactı ve çokta hoşuma gitti oyüzden bu diziyede en azından ilk bölümüne bakmaya deyer bence ama dün yayınlandı yazıyor dün yayınlandıysa bugün internete düşmesi gerekmiyormu sitelerde yokta yarınmı düşücek nete acaba (b)(b)

Altyazı çevirisi yapılıyor muhtemelen yarın bulursunuz çoğu yerde. :)

That 70s Show'da oynayan Red de varmış :D

Ben izlemem diziyi, şuanda olanlar yetiyor bana :D Orange Black'li diziyi bile izlemekten vazgeçtim :D

ben bu akşam başlayacak olan "believe" dizisine bakıcam.Bu dizi aklımda hiç yoktu. tutarsa yazın izlerim:)

That 70s Show'da oynayan Red de varmış :D

Ben izlemem diziyi, şuanda olanlar yetiyor bana :D Orange Black'li diziyi bile izlemekten vazgeçtim :D
Sana artık bir şey önermeyeceğim zaten o kadar harika diziler önerdim sonuç yok. :D

ben bu akşam başlayacak olan "believe" dizisine bakıcam.Bu dizi aklımda hiç yoktu. tutarsa yazın izlerim:)
Onu da takipteyim beğenilirse onu da izlerim ama bu çok daha iddialı gibi. :)

Touch'a benziyor herhalde izlemesem de. :):)

Sana artık bir şey önermeyeceğim zaten o kadar harika diziler önerdim sonuç yok. :D

Onu da takipteyim beğenilirse onu da izlerim ama bu çok daha iddialı gibi. :)

Touch'a benziyor herhalde izlemesem de. :):)

Ya biliyorum hepsi güzel diziler, izlemekte istiyorum ama hepsini birden izlemek yarardan çok zarar verir bence. Dizilerin konularını birbirine karıştırırsın, başka şeylere konsantre olamazsın :D Ben şuan sınavlara hazırlanıyorum :D Zaten zar zor çalışabiliyorum, bi de bunları izlesem iyice manyak olcam :D Bana günde 1 komedi filmi, 2 de sitcom yetiyor :D

Ya biliyorum hepsi güzel diziler, izlemekte istiyorum ama hepsini birden izlemek yarardan çok zarar verir bence. Dizilerin konularını birbirine karıştırırsın, başka şeylere konsantre olamazsın :D Ben şuan sınavlara hazırlanıyorum :D Zaten zar zor çalışabiliyorum, bi de bunları izlesem iyice manyak olcam :D Bana günde 1 komedi filmi, 2 de sitcom yetiyor :D
Önerdiğim diziler maksimum 13 bölüm diziler hatta çoğu 10 bölüm bile yok. Zaten çok bölümlüleri ben de izlemiyorum. Sürekli komedi izliyormuşsun neyi neyle karıştıracaksın. :D Ben bile karıştırmıyorsam o kadar şeyi sen hiç karıştırmazsın. Hatta @Forumdash bile karıştırmıyor 232948 dizi izlemesine rağmen. :D

Breaking Bad'de hızlanmayı düşünüyordum açıkçası. Yeni bir diziye başlayamam gibi. Ama çok beğenirsen şans veririm. :) @OzaN