ATV Rengarenk - Dizi Yorumları

Dizi tutarmı bilmiyorum ama tanıtımı çok fazla beğenmedim

Dizinin ilk yirmi dakikası çok iyi değildi ama ondan sonrası o kadar guzeldi ki.Tam bir yaz dizisi olmuş,çok beğendim.

Tum oyunculukları beğendim.Renk-Can da çok yakışmış.Favori karakterim Pars oldu,Cem Belevi beklediğimden çok daha iyi bir oyuncuymuş.

Can'ın ailesi baya guldurdu.Ozellikle kardeşi Derin güldurdu,ayrıca kız güzelmiş

Sonu kotu bitti,bakalım Can nasıl tepki verecek ama diğer bölüm hafızasını kaybedecek herhalde.Heyecanla bekliyorum.

Kısacası diziyi çok beğendim,favori yaz dizim oldu.Selin Şekerci'nin her dizisi çok guzel oluyor zaten.Umarım reytingler iyi gelir,izlemeyenlere oneririm kesinlikle

Sonunu izlemedim ama dediğin gibi en iyisi Pars olmuş, Can mimik yapmayı beceremiyor.

Otobüste izledim bazı yerlerde yayın gitsede çoğunlukla izledim, ben sıkıcı bulmadım sürükleyiciydi. Senaristler beni şaşırttı espriler fazlasıyla sağlamdı evde izleseydim sesli gülerdim ama otobüste sadece tebessüm edebildim.
Tüm oyuncular çok başarılıydı ama Selin Şekerci ile Kaan Taşener muazzamlardı.
Ancak konu olarak çok ileri gidebilcek olayı yok ve izlemeyide gerek bulmuyorum zaten cuma günümü Hangimiz Sevmedik'e ayırdım internete yerli dizi bırakmıcam diziye başarılar reytinglerde de çok iyi bi giriş yapmış.

İlk bölümü tam olarak beğenmesem bile bu şarkı kesinlikle çok güzel, hakkını vermek lazım. Hatta bunu jenerik müziği yapsalar daha iyi olurmuş.

Diziye facete bazi dizi sayfalarda pek güzel yorumlar yapılmıyordu.sonra tekrari izledim. Öncelikle oyunculuklar harikaydı.hepsi çok güzel oynuyor. Replikler de çok güzeldi. Bazı yerlerde sanat filmi izliyor gibi hissettim öyle hissettiriyordu replikler yani. Komedi yanıda normaldi ne çok guldum ne somurttum. Herşey güzeldi ama bnde konunun ne kdr sürebileceği konusunda endişelerim var. Hangimiz sevmedik de cuma. Onun tanıtımlarınida beğenmiştim.tanitimlardaki gbi güzel bir dizi olursa rengarengi baya zorlar.

Ya ne mukemmel dizi olmuş.Tekrarlarına denk geldikçe hala bakıyorum.Fragmanlar da mukemmel.İkinci bolumu bekliyorumm

1. BÖLÜM YORUMU

Gerçekten çok samimi bir iş olmuş. Yüksek Sosyete yazın en iyi işi diyordum ama bu dizi daha güzel olmuş. Hem aşkı, hem komedisiyle dolu dolu bir ilk bölüm olmuş. Su gibi, sıkmadan geçti dizi.

Kaan Taşaner dizide veterineri canlandırıyor. Kendisine bu saçı yakıştıramamıştım ama izleyince çok iyi olduğunu gördüm, tam diziye ve mesleğine göre olmuş saç tipi. Yani karaktere de uymuş. Mesela playboy rolü olsaydı bu saç olmazdı.

Selin Şekerci zaten döktürüyordu, tatlılığı yeter bee.
Fazla yoruma gerek yok.

Dizinin yan karakterleri de çok iyiydi. Merve Oflaz'ı pek sevmem ama güzel olmuş. Yan karakterlerin çoğunu tanıyorum zaten. İbrahim Kendirci olsun, İnci olsun, Can'ın ailesi falan.

Dizide bir olmamış İbrahim Kantarcılar bence. Yani kendisini çok severim ama ona samimi roller daha fazla yakışırdı, Pis Yedili'deki rolü üzerine tam oturmuştu mesela. Gözümüz alışır inşallah.

@eskici çok hoj olmuş.

Dizi tutarmı bilmiyorum ama tanıtımı çok fazla beğenmedim

Sonunu izlemedim ama dediğin gibi en iyisi Pars olmuş, Can mimik yapmayı beceremiyor.

İlk bölümü tam olarak beğenmesem bile bu şarkı kesinlikle çok güzel, hakkını vermek lazım. Hatta bunu jenerik müziği yapsalar daha iyi olurmuş.

Gayet güzel şans vermeyecektim aslında ama Cem ve Selin için verdim. 🙄🙄

Gülümse Yeterin müziği daha güzel olacak

Ya ne mukemmel dizi olmuş.Tekrarlarına denk geldikçe hala bakıyorum.Fragmanlar da mukemmel.İkinci bolumu bekliyorumm

2.Bölüm 2. Tanıtım yayınlandı

Sarkiyi nasil buldun

Yüksek Sosyete daha güzel bence ama buda güzel

Bu akşam yorumlara bekliyoruz hepinizi, ben olmayabilirim ama
@eskici @Polat Şaşmaz @Yiğitt @cookies @Aserat @GunesinOglu

@eskici Kaç bölüm daha İzmir'de çekilecek acaba haberin var mı