ATV Rengarenk - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,303
Puanı
1,061
Rengarenk-dizisi.jpg

ATV'nin merakla beklenen romantik komedi dizisi Rengarenk bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Başrollerini Selin Şekerci, Kaan Taşaner, Ümit İbrahim Kantarcılar, Cem Belevi, İbrahim Kendirci, Sertan Erkaçan, Açelya Devrim Yılhan, Funda Güray, Selin Yeninci, Merve Oflaz, İnci Türkay, Ferdi Sancar, Şebnem Doğruer ve Şükrü Türen'in paylaştığı yapımın yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu, yapımcılığını NTC Medya, senaristliğini ise Ebru Hacıoğlu üstleniyor.

Kadınlara inancını yitiren Can ve ünlü bir oyuncu olan Renk'in eğlenceli aşk hikayesini konu alan yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konu başlığı altında yapabilirsiniz.

Rengarenk, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de ATV'de!

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
ATV'nin yeni ve iddialı dizisi "Rengarenk" bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği dizinin başrollerinde Selin Şekerci, Kaan Taşaner, Ümit İbrahim Kantarcılar, İbrahim Kendirci, Ferdi Sancar, Cem Belevi, Sertan Erçakan, Merve Oflaz, Açelya Devrim Yılhan, Selin Yeninci, İnci Türkay, Şebnem Doğruer, Şükrü Türen ve Funda Güray yer alıyor.

"Rengarenk" yeni bölümleriyle her cuma 20.00'da ATV'de!

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fragmanları ilgimi çekmişti maç olmadığına göre ben de izleyim bari. Haftaya devam eder miyim bilemem tabii. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
@beyazsoy incelemelere başlamıştır şimdi :A

Dizi tuttu mu tutmadı mı? Az sonra Fav10'da :D

Selin şekerci Kaan Taşdemir oyunculuk olarak bayağı iyi iş çıkarıyorlar uyumları da fena degil. Espriler ve sahne tasarımı de güzel ama ana konu yok. Ana konu yeterli olmazsa dizi uzun vadeli olmaz yazın anca idare eder.. Ama en kötüsü senarist alay ediyor senaristlerle . Kendi isiyle alan diziler pek. Başarılı olamadı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,303
Puanı
1,061
İtiraf etmek gerekirse bir ilk bölüm için bayağı sıkıcı. Oyunculuklar güzel, ama işleyiş biraz yavaş. Bölüm bitene kadar izleyeceğim, ama gelecek hafta bakacağımı düşünmüyorum sanırım. Yine de dizi sektörüyle ilgili bazı iğnelemeler iyi olmuş.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,696
Puanı
1,061
20 dakika izledim, bu dizi tutmaz. Bir yaz sezonunda da İzmir'li kızları konu alan dizi yapmayın ya :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ben cok begendim güzel eglenceli hatta muhtesem bir dizi olmus diyebilirim umarim uzun soluklu olur uzun bir aradan sonra bitene kadar izleyebilecegim bir dizi cikti :D özellikle sarkiya bayildim dizi güzel olmasa bile sirf sarki icin bile izlerim :D
@Yiğitt sen ne diyorsun :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Ben cok begendim güzel eglenceli hatta muhtesem bir dizi olmus diyebilirim umarim uzun soluklu olur uzun bir aradan sonra bitene kadar izleyebilecegim bir dizi cikti :D özellikle sarkiya bayildim dizi güzel olmasa bile sirf sarki icin bile izlerim :D
@Yiğitt sen ne diyorsun :D
Ben evde degilim, tatildeyim. İlk bölümü biraz geç izleyebilirim. :(

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tekrarını izliyorum şuan, sanırım Renk'in sevgilisi onu Saadet ile aldatıyor. :A

Ve İzmir gözüktü:bhr: Dizi harika:A

Son düzenleme: