'Rekabet' Rafa Kalktı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Rekabet' rafa kalktı!

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme alacağı ve adı 'Rekabet' olarak duyurulan, başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun yer alması planlanan dizinin rafa kalktığı öğrenildi.

İş hayatının kıyasıya rekabetinin etrafında tutkulu bir aşkı anlatacak olan dizi için en son Kanal D ile görüşüldüğü haberleri öğrenilmişti.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
images

Ay Yapım'ın yeni dizisi 'Rekabet' rafa kalktı!

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturacağı, senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme alacağı ve adı 'Rekabet' olarak duyurulan, başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun yer alması planlanan dizinin rafa kalktığı öğrenildi.

İş hayatının kıyasıya rekabetinin etrafında tutkulu bir aşkı anlatacak olan dizi için en son Kanal D ile görüşüldüğü haberleri öğrenilmişti.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Niye ee merakla bekliyordum :(

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hukuk dünyasını anlatacağı için merakla bekliyordum diziyi. Pınar Deniz’in olması da ayrı bir heyecan sebebiydi. :( Sema Ergenekon da diziyle ilgili paylaşımlarını silmiş zaten. Belki başka bir zaman tekrar kaleme alır.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Pınar Deniz'in peş peşe dizilere konuk olmasından belliydi buradan iyi haberlerin gelmeyeceği. Konusu güzeldi aslında ama bu sezon Ay Yapım için fazlalık olacaktı umarım daha boş bir zamanda (en azından Aşk 101 bittikten sonra) tekrar değerlendirilir.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kaan ve Pınar'ı Aşk101'de izledik, bence çok da uyumlu bir çift oldu ama yeniden izlemek ister miyim bilmiyorum aradan yıllar geçseydi belki... Ama dizi bence iptal edilmemeli, yeni sezonda başlamalı. Pınar Deniz'in adı hangi işte gectiyse iptal oluyor niyeyse. Yabancı'da öyle olmuştu, Patron'da...
Ek olarak Burak Deniz ile beraber oynayacağı Kral da vardı iptal edilen. Ayrıca Hizmetçiler ile de görüşmüştü, olmamıştı. :A