'Refika Birgül' Yeni Sezonda FOX'ta!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Adsız.png

Ekranların sevilen yemek programı sunucusu Refika Birgül yeni sezonda FOX'ta!

NTV ve Star TV'de sunduğu programların ardından 'Refika'nın Mutfağı' ile Youtube'da ilgiyle izlenen Refika Birgül, bu akşam yayınlanan FOX'un yeni sezon tanıtım filminde yer alarak sevenlerine sürpriz yaptı.

Refika Birgül'ün programının detayları önümüzdeki günlerde belli olacak..

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İsmi ilk defa duyuyorum. Yemek programı değil de kriminal bir program yapılsa güzel olur ;)

Çağla ve Zuhal'in arasına iyi olur. :A Bir de günlük dizi gelse. :A

Esaretim Sensin ve Komuşlar'dan sonra yeni bir günlük dizi gelmez. Aslında STV'nin Çınarın Gölgesinde ve ya İki Dünya Arasındayı çekseler :D

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İsmi ilk defa duyuyorum. Yemek programı değil de kriminal bir program yapılsa güzel olur ;)

Esaretim Sensin ve Komuşlar'dan sonra yeni bir günlük dizi gelmez. Aslında STV'nin Çınarın Gölgesinde ve ya İki Dünya Arasındayı çekseler :D

Esaretim Sensin yanlış başrollerle başlamıştı değişince iyi olmuştu biraz daha devam edebilirdi. Komşular felaketti denemeliler. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
YouTube'da yemek tarifi öğrenmek için girmiştim, o ara denk gelmiştim. İyi yemek yapıyor, iyi de tarif veriyor. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper sevdiğim bir isimdir. İyi oldu. Kesinlikleaçıp izlemek için bekleyeceğim bir isim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Youtube kanalında Aslıhan Gürbüz'ü konuk ettiği bölümü izlemiştim iyi transfer. :D