'Recep İvedik 7' Disney+ Türkiye'de Yayınlanacak!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
resized_c3989-ac748222maxresdefault.jpg

'Recep İvedik' serisinin yeni filmi ile ilgili sürpriz gelişme!

'Dikkat Şahan Çıkabilir' programında yer alan skeçten beyazperdeye uyarlanan ve gişede büyük başarılara imza atan Recep İvedik serisinin yeni filmi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Yapımcılığını Çamaşırhane Film'in üstlendiği, başrolünde Şahan Gökbakar'ın yer aldığı ve çekimleri İstanbul ile şehir dışında toplam 6 hafta sürecek olan film, 14 Haziran’da Türkiye eğlence pazarına giriş yapacak olan Disney+ Türkiye'de yayınlanacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sinemada izlemek isterdim. :(

Merakla bekliyorum filmi, umarım eğlenceli ve komedisi yüksek bir iş olur. Şahsen son iki filmini çok da beğenmemiştim.

• Güldürdün
Reactions: cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Hepsinin birbirinden kötü olması :A iyi bari sinemalarda görmeyecez güzel olmuş :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
İlk duyduğumda berbat bir fikir gibi gelmişti. Ancak ilk yılımız komedi ağırlıklı olacak dediklerinde tahmin edilesi bir durumdu. İzler miyim üye olduğumda bir göz atarım ancak pek meraklısı olduğum söylenemez.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Disney+ için Dikkat Şahan Çıkabilir'deki farklı bir tiplemenin dizisini yapabilirdi. Yanlış karar olmuş.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Büyük bir haber aslında. Sevip sevmemek sayıp saymamak ayrı konu ama Türk sinemasında en çok gişe yapan serilerden biriydi yıllarca ve şimdi sinemaları terk edip Disney+'a geçiyor.

Dijital platformlar için çok olumlu, sinemalar için ise son derece olumsuz bir haber...

Öte yandan Şahan'ın Disney+'a daha farklı bir iş yapıp kendini yenilemesini isterdim.

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sinemalarda gösterildikten sonra yayınlanacak platform olarak Disney plus ile anlaşmışlardır diye düşünüyorum. Hiç kimse o kadar yüksek gişe garantisi olan bir filmi sinemada yayınlamaktan vazgeçmez.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,993
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sinemalarda gösterildikten sonra yayınlanacak platform olarak Disney plus ile anlaşmışlardır diye düşünüyorum. Hiç kimse o kadar yüksek gişe garantisi olan bir filmi sinemada yayınlamaktan vazgeçmez.
Yapılan haberde filmin platform için hazırlandığı söylenilmiş. Yani direk platformda yer alacak.
Bir süredir dinlenen Gökbakar geçen haftalarda dünya devi Disney Plus ile anlaşma yapmıştı.
Gökbakar’ın serinin yeni filmi Recep İvedik 7’yi Disney için hazırladığı öğrenildi

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu serinin ve karakterin geldiği son noktayı hiç sevmiyorum ama Türkiye’deki sinema salonlarının kaderini ciddi anlamda etkileyecek bir gelişme bu. Hem sinema salonları hem de Şahan Gökbakar açısından ciddi bir gelir kaynağından vazgeçmek oluyor bu. Bu sebeple bence de Organize İşler’in son filmi gibi önce salonlarda, ardından izleyiciyi çok bekletmeden Disney Plus’ta yayınlanacaktır.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu film serisinin hala nasıl kapışıldıgına şaşiyorum yaa :eek: Hiç mi espiri anlayışı gelişmez bir ülkenin:T:

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy