Spor Real Madrid

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
2F2A9719-EEC1-4603-82EC-3838B09569E5.jpeg

Dünyanın tartışmasız en winner kulübü…

Futbolun en büyük turnuvası olarak kabul edilen Şampiyonlar Ligi’nde bu akşamki City galibiyeti ile beraber tam 16 kez finale kalmayı başarmış, 13 kez -14 olması muhtemel- ise bu kupayı kazanmayı başarmışlardır.

Eşi benzeri olmayan geri dönüşler, her zaman en büyük futbolcuların burada forma giymesi gibi unsurlar da bunu destekler niteliktedir…

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dünyanın en büyük futbol kulübü. Bugün bir kez daha bunu kanıtlamıştır. Çok da iyi olmadığı sezonda kendisinden çok daha güçlü ve oturmuş takımların arasında bir kez daha Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkmıştır.

Benzema konusunda şarkımızı verdik. Burada da marşımızı verelim... @Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,331
Puanı
1,060
Dünyanın en büyük futbol kulübü. Bugün bir kez daha bunu kanıtlamıştır. Çok da iyi olmadığı sezonda kendisinden çok daha güçlü ve oturmuş takımların arasında bir kez daha Şampiyonlar Ligi'nde finale çıkmıştır.

Benzema konusunda şarkımızı verdik. Burada da marşımızı verelim... @Sherlock

Aman eksik kalma @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
artık ihtimaller bitti ancelotti kloppa o kupayı vermez.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dünyanın açık ara en büyük spor kulübüdür. Dönem dönem kendisinden güçlü takımlar olsa da Real Madrid her zaman en güçlülerden biridir ve hiç beklenmedik dönemlerinde bile şampiyonluklar kazanabilir. Neticede Real Madrid'dir.

Gücü paradan değil, parası gücünden gelir.

Hemen her futbolcunun en büyük arzusu, gelinebilecek en üst düzeydir Real Madrid'de forma giyebilmek.

Özellikle La Liga'nın gözden çok düştüğü, buna bağlı olarak Real Madrid'in de nispeten zayıflamış göründüğü şu günlerde bile başardıkları neden büyük olduklarının kanıtları arasındadır.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
14. Şampiyonlar Ligi kupasını da müzesine ekleyen dünyanın en büyük takımı. PSG, Man City gibi Arap sermayeli takımlar 871265815 milyon euro falan harcarlarsa belki günün birinde onlar da bu kupayı bu kadar kazanabilirler (rüyalarında).

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Geçen seneki tarifeyi tekrardan açmış olan dünyanın en büyük futbol kulübü. Bu sefer işi rövanşa, son dakikalara bırakmadan 2 avans verip 5-2 bitirip tur kapısını ardına kadar aralamıştır.
------

Oo Murat reis hem Galatasaray'lı hem de Real Madrid sevdalısı çıktı. Tırın tırın tırınnn :A @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Geçen seneki tarifeyi tekrardan açmış olan dünyanın en büyük futbol kulübü. Bu sefer işi rövanşa, son dakikalara bırakmadan 2 avans verip 5-2 bitirip tur kapısını ardına kadar aralamıştır.
------

Oo Murat reis hem Galatasaray'lı hem de Real Madrid sevdalısı çıktı. Tırın tırın tırınnn :A @Sherlock
Bu takımı ŞL’de mağlup etmek imkansız maalesef, en azından denedik…

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu maçı kast etmiştim ya, Liverpool hızlı başlamıştı malum. :A Ama kast ettiğin maç için de haklı olabilirsin tabii. :A

İnanır mısın aklıma aynısı geldi, ondan o mesajı yazdım Utku beyciğim. :A
Bilmez miyim Şerlok beyciğim. Senin aklından geçenleri görürüm ben biliyorsun :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,331
Puanı
1,060
Bilmez miyim Şerlok beyciğim. Senin aklından geçenleri görürüm ben biliyorsun :A
Aklıma malum görsel geldi ama forumda en son karikatür de yasaklandığı için paylaşmayayım. Fil, kurbağa diyeyim anla sen :A

Ben bu maçı kast etmiştim ya, Liverpool hızlı başlamıştı malum. :A Ama kast ettiğin maç için de haklı olabilirsin tabii. :A

İnanır mısın aklıma aynısı geldi, ondan o mesajı yazdım Utku beyciğim. :A
Denedim. :A
Gece gece kafalar karıştı :d:
Sen bunlara dadanırsan daha çok karışacaksın, tecrübeyle sabit. :A
Tırın tırınırın tın tın Murat kardeş çok tehlikeli bir adama benziyorsun, senin hainlik potansiyelin dikkatimizi çekti. :A
Ekibe almak için neyi bekliyorsun? Şartların oluşmasını mı ? :A

Reaksiyon puanı
189
Puanı
54