Real Madrid - Manchester City | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
14,189
13,444
860
İstanbul
baktım yanlış görmüşüm. :A
Favori olması tabi ki normal. Herkes tarafından bu kadar net favori görülmesi çok vefasızca bence. Ne ara bu kadar makas açıldı yahu. :A
Ben o kadar açık ara City’i favori gören kimseye denk gelmedim ya. %49-%51 çoğu kişiye göre tur şansı, en fazla 45-55 dersin yani. :A

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,927
10,834
1,059
Real golden sonra kontrolü iyice ele almaya başlamışken KDB çıktı sahneye bozdu işi. Sonra da bir anda dağıldı gitti takım. Carvajal gitti mal gibi penaltı yaptı. Ramos'un da yapacak bir şeyi kalmamıştı zaten o boşluğu rakibe bıraktıktan sonra.

Yine de hiçbir şey bitmiş değil. Pep buralardan tur vermeyi, Zidane da kazanmayı iyi bilir :A

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,927
10,834
1,059
Kralın Şeftalilerine* az bile, beter olsunlar. Şu takımın dünya gözüyle La Liga’da bile küme düştüğünü görmek istiyorum. Daha durun önce Pep tokatladı sizi, hafta sonu da kaldığı yerden Keçi gücüne maruz kalacaksınız... City’e tur hayırlı olsun.

* eng
Gece üstün başın açık uyu da rüyanda görürsün belki bu dediklerini :A

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
11,322
9,806
710
İstanbul
Real golden sonra kontrolü iyice ele almaya başlamışken KDB çıktı sahneye bozdu işi. Sonra da bir anda dağıldı gitti takım. Carvajal gitti mal gibi penaltı yaptı. Ramos'un da yapacak bir şeyi kalmamıştı zaten o boşluğu rakibe bıraktıktan sonra.

Yine de hiçbir şey bitmiş değil. Pep buralardan tur vermeyi, Zidane da kazanmayı iyi bilir :A
Güzel hayalmiş, gerçekleşmesi pek mümkün olmayan... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE