RB Leipzig - Tottenham | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 2. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
tot-leipzig-jpg.75610

UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu‘nda RB Leipzig, deplasmanda 1-0 kazandığı karşılamanın rövanşında Tottenham'ı konuk edecek.

Tottenham XI: -

RB Leipzig XI: -

Hakem: Carlos Del Cerro Grande
Stadyum: Red Bull Arena
Saat: 23:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
RasenBallsport Leipzig’imiz hafta sonu Alman disiplinini dinlendirerek Wolfsburg maçında kendini hiç zorlamadan bir puan aldı. Tüm disiplinin bugüne sakladığına göre öyle skora yatma, berabere bitirme gibi işlere gireceğini düşünmüyorum, temiz ve net galibiyet Almazlarsa kendilerine ve disipline hiç yakışmaz. Eğer tam takım oynarlarsa 3-4 olmaması için bile sebep göremiyorum...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
RasenBallsport Leipzig’imiz hafta sonu Alman disiplinini dinlendirerek Wolfsburg maçında kendini hiç zorlamadan bir puan aldı. Tüm disiplinin bugüne sakladığına göre öyle skora yatma, berabere bitirme gibi işlere gireceğini düşünmüyorum, temiz ve net galibiyet Almazlarsa kendilerine ve disipline hiç yakışmaz. Eğer tam takım oynarlarsa 3-4 olmaması için bile sebep göremiyorum...

Alman disiplini mi... HOCAM gerekeni yapacaktır. :A

JM.jpg

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok klas bir gol yedik Alman disiplininden. :A Bundan sonrası zor, hocam elenecek gibi. :(

Çok net söylüyorum Leipzig’in çeyrek finalde Münih hariç eleyemeyeceği takım yok, buna Liverpool da dahil. Zaten Liverpool’un çeyreğe kalacağı bile kesin değil ama kalır da Leipzig ile eşleşirse son dönemdeki Liverpool umduğunu bulamayacaktır Alman temposu karşısında. Ancak yine de Liverpool kesin elenir diyemiyorum, %51 Leipzig, %49 Liverpool daha doğru. Barça ile eşleşirse %60, City ile eşleşirse %55 şansımız var. Dortmund %51 iken Atalanta %50 çünkü onlar da çok ters takım. Münih ile eşleşirsek %45 ama yine de belli olmaz.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok net söylüyorum Leipzig’in çeyrek finalde Münih hariç eleyemeyeceği takım yok, buna Liverpool da dahil. Zaten Liverpool’un çeyreğe kalacağı bile kesin değil ama kalır da Leipzig ile eşleşirse son dönemdeki Liverpool umduğunu bulamayacaktır Alman temposu karşısında. Ancak yine de Liverpool kesin elenir diyemiyorum, %51 Leipzig, %49 Liverpool daha doğru. Barça ile eşleşirse %60, City ile eşleşirse %55 şansımız var. Dortmund %51 iken Atalanta %50 çünkü onlar da çok ters takım. Münih ile eşleşirsek %45 ama yine de belli olmaz.

Leipzig baya iyi takım ya, hem kadro hem oyun olarak. O yüzden bence de eleyemeceği takım yok ama bakma Tottenham çok eksikti. Kane yok, Son yok, Eriksen gitti. Bunlar takımın en iyi oyuncularıydı, bu maç aldatıcı olabilir o yüzden.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski