Radamel Falcao Galatasaray’da!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Off, bi' Podolski eksik yemin ediyorum.

Keşke yeniden gelse, çayından bir yudum alsa...

70990

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kusura bakma da gece gece amma boş yaptın be birader. Neyle neyi kıyaslama çabasına girişip neyle züğürt tesellisi bulmaya çalışıyorsun kendin bile bilmiyorsundur. Velev ki RvP’nin kariyeri daha iyi olsun; sfw? Bundan bize ne? Bundan size ne? Van Persie fenere girmiş bir kazık olarak kaldı anladık, halen sindiremediniz de ne yapalım yani?

2014-15 sezonunda RVP 23 kez ilk 11’de başlamış ManU’da, Falcao 17. Birisi 10 gol 2 asist, öteki 4 gol 4 asist yapmış. Bu muydı yani Premier Lig kralının farkı?

Allah aşkına boş yapmış olmak için boş yapmayın, Drogba gibi senelerce Premier Lige damga vurmuş, şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmış ve Galatasaray’a 35 yaşında geldikten sonra ortalığın bilmem neyine selam çakmış bir örnek olduğu için; fenere gelip de futbola küsen bir RVP örneğini verip kendi kendine bir şeyleri kanıtlama çabasına girmek gerçekten çok boş oluyor ve tencereyi kirletiyor nokta kadar olsa da.

Şu da şurada dursun. İlk kez Falcao ayarında oyuncu transferi yapıyoruz sanılıyor sanırım. :A

70991

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Her karşıt görüşe boş yapma demiyoruz, boş yapmış olduğun için boş yapma diyoruz. Hele bir soluklan, sakinleş ve mantıksal kıyaslamalar yapsan kimsenin umrunda olmaz. Ama gelip de RVP ile kıyaslama yapıp “o çok iyiydi bu o kadar iyi değil yeahhh” tarzı değişik bir kıyas çabasının boş yapmaktan başka bir tanımı yok. Ayrıca RVP’yi küçümseyen kim? RVP’yi futboldan soğutan sizin takım Fenerbahçe’yi, Drogba’yı futbola döndüren bizim takım Galatasaray. Bu örneklere rağmen gelip de bir şeyler kanıtlamaya çalışman gerçekten de boş kaçmıyor mu?
Boşun kralını yapmışsın. RvP son Manu sezonunda sakatlıktan dolayı az oynamıştı bizdeyken de kronik sakattı, RvP'yi hayata küstürmüşüz falan öyle bir durum yok. Drogba size gelmeden önce zaten iyiydi futbola döndürmediniz. Drogba'ya lafım yok çatır çatır oynadı nisanda Fenerbahçe şampiyonluğu gördü ve gitti.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
1) Ben, Falcao > RvP demedim. İki oyuncu arasında herhangi bir kıyaslama yapmadım. Falcao hakkında yanlış bilgiler verdiğini görünce sana özet geçmek istedim. Burada kimse RvP'yle herhangi bir kıyasa sokmamışken bu adamı, sen bir anda konuya dalıp Rvp savunmaya başladın. İlginç bir durum.

2) Senin RvP savunmaya devam etmen üzerine ikisinin Türkiye'ye gelen hallerini kıyasladım. RvP kronik sakat geldi, okeyini oynadı, parasını kazandı, ülkesine geri döndü. Falcao diri ve sağlam bir şekilde geldi. Ayrıca biz ŞL'de oynayacağız, Falcao'nun asıl geliş amacı da bu zaten. Tıpkı 35 yaşında gelen Drogba'nın ŞL'de şov yapması gibi. ŞL bambaşka bir motivasyon, yıllardır gitmediğiniz için unutmuşsundur.

3) RvP'nin son zamanlarda en çok gol atan Fenerbahçe forveti olması Fenerbahçe'nin vasatlığını gözler önüne serer. Bu tezi öne sunuyor olman, senin de vasat sevici olduğunu gösterir.

4)
1) Falcao'ya Türkiye'ye gelmiş en büyük forvet muamelesi yapıyorsunuz ülke RvP ve Drogba görmüşken ona istinaden yazdım.

2) Masa başında sizin kadar güçlü olmadığımız için hoca efendi GSli olduğu için gidemedik yoksa 11 ve 14'de gidecektik.

3) Vedat Muriqi bu sezon bunun için var.

4) Kapanmayacak fark değil. 3 Temmuz yüzünden geriye düştük, bazıları da yararlandı bundan. Yıllardır süregelen sistem değişmeye başladı ve bir daha Rize maçındaki gibi skandallar yaşanmayacaktır umarım. Terim'de bunu bildiğinden her maç sonu ağlıyor zaten.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1) Falcao'ya Türkiye'ye gelmiş en büyük forvet muamelesi yapıyorsunuz ülke RvP ve Drogba görmüşken ona istinaden yazdım.

2) Masa başında sizin kadar güçlü olmadığımız için hoca efendi GSli olduğu için gidemedik yoksa 11 ve 14'de gidecektik.

4) Kapanmayacak fark değil. 3 Temmuz yüzünden geriye düştük, bazıları da yararlandı bundan. Yıllardır süregelen sistem değişmeye başladı ve bir daha Rize maçındaki gibi skandallar yaşanmayacaktır umarım. Terim'de bunu bildiğinden her maç sonu ağlıyor zaten.
Ahahahahhaha :A Ulan Kadıköy'de olmayan faulle gol atıp elimizden ucuz kurtuldunuz, hala utanmadan konuşuyorsunuz. 3 Temmuz'u yapan adamlarla tesislerde maç yapiyordu senin takımın.. Hadi işine.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Ulan Falcao gelmiş nasıl bir muamele yapmamızı bekliyorsun? Şaka mıdır nedir ya ahahahahah. Dünden beri mantıklı bir şekilde açıklama yapmaya çalışıyorum ama gerek yok artık. Hadi git kendi konuna “mekanın sahibiyiz len” falan yaz iki galibiyet alıp, hadi.

Fatih Terim, Galatasaray’ın başında olduğu sürece hiçbir farkı kapatamayacaksınız. Hoş o olmadığında da kapatamıyordunuz. Bunu bildiğiniz için kuduruyorsunuz zaten, yok 3 Temmuz, yok hoca efendi, yok tazminat bilmem ne. Geçen sezon bildiri imzalıyordunuz bize karşı, “hakemler de hata yapabilir” yazıyordu. Sonunda ne oldu, yine hepinizi üst üste koya koya şampiyon olduk. Her zaman olduğu gibi. Terim geldiğinden beri ağlıyorsunuz, ağlamaya da devam edeceksiniz.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fotoğraftaki ilk 4 kişi birlikte Nisan'da Fenerbahçe şampiyonluğu gördü, hatırlatalım.
Açıp bakıyorum kadroya, hani bi' zahmet şampiyon ol yani haha.

Zaten her sene 3-4 tane şampiyonluk adayı oluyor. En güçlüleri ise GS ve FB. En yüksek iki ihtimalden biri gerçekleşmiş. Dışarıdan bakan da Rıza Çalımbay'lı Sakaryaspor şampiyon olmuş zanneder.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Açıp bakıyorum kadroya, hani bi' zahmet şampiyon ol yani haha.

Zaten her sene 3-4 tane şampiyonluk adayı oluyor. En güçlüleri ise GS ve FB. En yüksek iki ihtimalden biri gerçekleşmiş. Dışarıdan bakan da Rıza Çalımbay'lı Sakaryaspor şampiyon olmuş zanneder.
Sizin kadro o sene daha iyiydi bence.