PuhuTV'nin 'Şahsiyet' Dizisi Hangi Kanalda, Ne Zaman Yayınlanacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
343535-jpg.93596

PuhuTV'nin fenomen dizisi 'Şahsiyet' hangi kanalda yayınlanacak?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Onur Saylak'ın oturduğu, başrollerini; Haluk Bilginer, Cansu Dere, Şebnem Bozoklu, Metin Akdülger, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal ve Müjde Ar'ın paylaştığı dizi televizyonda ilk kez Show TV'de yayınlanacak.

Şahsiyet, TV'de ilk kez 29 Haziran Salı 23.15 Show TV'de!

• Harika
Reactions: Carpe Diem and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Konuya girerken Star beklentisi içindeydim. :A

Zamanında Fi'den ders almayıp hala yayınlamaları çok garip, zaten platform bedavayken kimse bunu açıp bol sansürlü şekilde izlemez ve max. 4. bölümde yayından kalkar hatta onu bile göremez, bunun yerine hazır ellerindeki iki diziden birinin tekrarını verselermiş keşke...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
En kaliteli platform dizilerinden biri, Haluk Bilginer farkıyla yürüyüp giden bir kurgusu vardı. TV'de yayınlanınca sansür ve kesilme biraz yiyecektir ama yine de daha yayılması adına olumlu bir gelişme. @Dosi fırsat bu fırsat olabilir :A
O o o gece hemde, ve tam da tatil zamanı ve tam da yalnız olacağım bir süreçte başlıyor tam da TV'den dizi izleme planı devreye girmişken 😍 Avrupa yayınına bakmam gerekiyor. Umarım geç vakitte olur. Sizin şu saatte daha güneş var bizde :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aslında ta 2 sene önceden açıklanmıştı ama Fi'nin başarısızlığından sonra vazgeçmişlerdir diye düşünmüştüm. Reyting açısından pek bir şey beklememek lazım ama yine de en azından şu yaz dizilerinin arasında kalite görmek açısından iyi olmuş. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Konuya girerken Star beklentisi içindeydim. :A

Zamanında Fi'den ders almayıp hala yayınlamaları çok garip, zaten platform bedavayken kimse bunu açıp bol sansürlü şekilde izlemez ve max. 4. bölümde yayından kalkar hatta onu bile göremez, bunun yerine hazır ellerindeki iki diziden birinin tekrarını verselermiş keşke...
Ben de öyle düşünmüştüm :A

✍✍✍

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Aslında ta 2 sene önceden açıklanmıştı ama Fi'nin başarısızlığından sonra vazgeçmişlerdir diye düşünmüştüm. Reyting açısından pek bir şey beklememek lazım ama yine de en azından şu yaz dizilerinin arasında kalite görmek açısından iyi olmuş. :Z
Sansürlü kaliteye kalite denir mi? :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Çok ilgi göreceğine sanmıyorum, izlemek isteyen çoktan izledi diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Puhu Tv'de ücretsiz olarak izlenebilirken kim açık kanalda sansürlü olarak izlemek ister ki? Show Tv çok gereksiz hamleler yapıyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam