PUBG Lite Oynasak Kimler Gelir?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
70624

Evet arkadaşlar grupça oynanan güzel bir oyun, belirlediğimiz bir zamanda Pubg LİTE oynasak kimler gelir? 4'lü veya 4x4 karşılıklı takım halde oynanabilir. Gelen sayısına göre 3-3 de olabilir.

Sizde yoksa bu adresten indirebilirsiniz, çoğu bilgisayarda oynanabilen ve kurulumu oldukça basit bir oyundur: https://lite.pubg.com/tr/******/​

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Namını duydum bu oyunun ama bağımlılık yaratabilme ihtimaline karşı bulaşmadım hiç canım. :A Okul bitene kadar da bulaşmasam iyi olur. :A Uzun süredir de oynamıyorum bu tarz oyunlar zaten. :D

Metin2 vardı bir zamanlar, o aklıma geldi. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kızların sevgililerine trip attırtan oyun. Etrafımda ki tüm erkekler bu oyunu oynuyor ve kız arkadaşları trip atıyor. Kızlar başarılı oldu şuana kadar. Erkekler silmek zorunda kaldı oyunu:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Namını duydum bu oyunun ama bağımlılık yaratabilme ihtimaline karşı bulaşmadım hiç canım. :A Okul bitene kadar da bulaşmasam iyi olur. :A Uzun süredir de oynamıyorum bu tarz oyunlar zaten. :D

Metin2 vardı bir zamanlar, o aklıma geldi. :A
Kızların sevgililerine trip attırtan oyun. Etrafımda ki tüm erkekler bu oyunu oynuyor ve kız arkadaşları trip atıyor. Kızlar başarılı oldu şuana kadar. Erkekler silmek zorunda kaldı oyunu:F
Aaa bu silah oyunu sanırım fotodan anladım kadarıyla :F Benim zamanımda kantar mı ne vardı bilgisayar dersinde oğlanlar deli gibi onu oynardı bazen bizide katarlardı 10 sene öncemi ne :F :F :F @MasacRE @xemrexxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa bu silah oyunu sanırım fotodan anladım kadarıyla :F Benim zamanımda kantar mı ne vardı bilgisayar dersinde oğlanlar deli gibi onu oynardı bazen bizide katarlardı 10 sene öncemi ne :F :F :F @MasacRE @xemrexxx
Benim mahalleden arkadaşım oyuzden lisede kaldı
Counter
Ben sevmem ben futbol oynarım

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Doğu ve @MEnes ile beraber mobiline girerdik. :( O zamandan beridir de oynamadım zaten ne mobil versiyonunu, ne lite versiyonunu. Yeterince kalabalık olursak gelirim ama, @MEnes gelmem falan demiş ama öyle bir tercih yapma şansı yok...

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Doğu ve @MEnes ile beraber mobiline girerdik. :( O zamandan beridir de oynamadım zaten ne mobil versiyonunu, ne lite versiyonunu. Yeterince kalabalık olursak gelirim ama, @MEnes gelmem falan demiş ama öyle bir tercih yapma şansı yok...
Böyle dersin gelirim derim haftada 1 gün gelirim en fazla o da belki. Benim yoğunluğu biliyorsun iş başladığında. Bir çok şeye sıra gelmiyor. O yüzden çok da şaapmak istemedim...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Böyle dersin gelirim derim haftada 1 gün gelirim en fazla o da belki. Benim yoğunluğu biliyorsun iş başladığında. Bir çok şeye sıra gelmiyor. O yüzden çok da şaapmak istemedim...

Biliyorum adaşım biliyorum, şov yapma. :A Girersek her gün girmeyiz zaten, herkesin gelebildiği bir gün ve saat dilimi belirleriz. O ara gireriz. Tabii kalabalık olursak gelirim ben de.

• Beğendim
Reactions: MEnes