PSG - Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu - 6. Maç

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2-0 çok güzel skor. Kafam rahat, bu saatten sonra rekor çok zor :A Beşiktaşlıların beklediklerini bulamamaları normaldir :A
Malum maçın ilk yarısı da 2-0 bitmiş. :A Bu çok büyük bir tehlike. :A

• İlginç
Reactions: MasacRE

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
1 numara olarak görüyorsan sana underrated gelebilir o zaman doğru. Bence o kadar değil ama en iyi hocalar arasında.
Çok rahat futbol oynatıyor takıma. Hiç bir oyuncuya gereğinden fazla görev vermiyor. Canını dişine takan bir orta saha oyuncuları yok mesela. Elit futbolcuların en çok tercih etmek isteyeceği antrenör o olabilir.

Maç için söyleyecek fazla bir şey yok. Rakibin ileri üçlüsü dünyanın en iyi ofansif üçlüsü şu an bence. Fazla kendilerini yormadan 2 gol attılar. Savunmamızın iyi olduğunu düşünüyorum. Marcao, çok geliştirdi kendini. Kişisel hamleleri kesinlikle çok iyi. 2. yarıda beklediğimiz yükseliş yaşanırsa epey övgü alacağını düşünüyorum. Ön taraf için fazla konuşmaya gerek yok. Vasatın bile altındalar. Emre, zaten hiç bir zaman söylenildiği gibi iyi değildi. Şimdi vasatın da altında, formsuz. En azından Andone olsaydı keşke.

Üzüyor, üzdürüyor takım.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok rahat futbol oynatıyor takıma. Hiç bir oyuncuya gereğinden fazla görev vermiyor. Canını dişine takan bir orta saha oyuncuları yok mesela. Elit futbolcuların en çok tercih etmek isteyeceği antrenör o olabilir.

Maç için söyleyecek fazla bir şey yok. Rakibin ileri üçlüsü dünyanın en iyi ofansif üçlüsü şu an bence. Fazla kendilerini yormadan 2 gol attılar. Savunmamızın iyi olduğunu düşünüyorum. Marcao, çok geliştirdi kendini. Kişisel hamleleri kesinlikle çok iyi. 2. yarıda beklediğimiz yükseliş yaşanırsa epey övgü alacağını düşünüyorum. Ön taraf için fazla konuşmaya gerek yok. Vasatın bile altındalar. Emre, zaten hiç bir zaman söylenildiği gibi iyi değildi. Şimdi vasatın da altında, formsuz. En azından Andone olsaydı keşke.

Üzüyor, üzdürüyor takım.
PSG'nin çok iyi bir kadrosu var. Tuchel en iyi olarak gösterilebilmek için ŞL'yi almak zorunda bana göre. Geçen sene şanssızlardı, bakalım bu sene ne olacak.

Bu maç için hücum oyuncularını konuşmak yersiz. Emre Mor'un yerinde Falcao da olsa değişen bir şey olmazdı. Zaten topu oraya ulaştırmamıza imkan yok. Ama genel için konuşursak benim ligin ikinci yarısı için de büyük bir beklentim yok ama bakalım transferler sonucu ne olacak göreceğiz.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu sezon GS...

0B27EE55-B8E7-49DF-8CD4-A36A83D5B0C1.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Şampiyonlar Ligi'nde yediğimiz gol sayısı ligde yediğimiz gol sayısından daha fazla. ŞL'deki 6 maçın 4'ünde her maç sadece bir gol yedik ama. Bu kadar saçma bir sezon.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Adamlarda Icardi çıkıyor, Cavani giriyor. Bunlar niye şampiyonlar ligini kazanamıyor.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adamlarda Icardi çıkıyor, Cavani giriyor. Bunlar niye şampiyonlar ligini kazanamıyor.
Geçen sene sen askerdeydin sanırım, görmemişsindir herhalde. Geçen sezon Icardi zaten yoktu da diğer üçünden sadece Mbappe vardı elendikleri zaman. Neymar ile Cavani sakatlardı. ManU'ya elenmişlerdi ve o eksiklere rağmen aslında ezici bir üstünlük kurmuşlardı o eşleşmede. Ama şanssızlardı işte ManU her atağını gole çevirdi, PSG milyon tane atağı değerlendiremedi.

• Beğendim

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Geçen sene sen askerdeydin sanırım, görmemişsindir herhalde. Geçen sezon Icardi zaten yoktu da diğer üçünden sadece Mbappe vardı elendikleri zaman. Neymar ile Cavani sakatlardı. ManU'ya elenmişlerdi ve o eksiklere rağmen aslında ezici bir üstünlük kurmuşlardı o eşleşmede. Ama şanssızlardı işte ManU her atağını gole çevirdi, PSG milyon tane atağı değerlendiremedi.
Icardi ben geldikten transfer oldu zaten.

Evet, baktım olay maçlar olmuş. İlk maçı deplasmanda 2-0-la almışlar. Bu normal sonuç aslında. Sonra kendi evlerinde 3-1 yenilmişler. :D Maç bitsin, göz atacağım bu maça.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Icardi ben geldikten transfer oldu zaten.

Evet, baktım olay maçlar olmuş. İlk maçı deplasmanda 2-0-la almışlar. Bu normal sonuç aslında. Sonra kendi evlerinde 3-1 yenilmişler. :D Maç bitsin, göz atacağım bu maça.
Evet geçen sene baya olay maçlar oldu :D Bu dediğim eşleşme dışında Liverpool-Barca, City-Tottenham eşleşmelerine de bir bakmanı tavsiye ederim. Özetten bile anlaşılır nasıl çılgınlıklar olduğu :D

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine antreman havasında geçen, yine küçük düşürücü ve aşağılayıcı bir maç oldu. RM maçında olduğu gibi bu maçta da "rakip ne kadar isterse o kadar gol atar." yargısı geçerliydi. Bizim milletimiz sonuca baktığı için son iki maçın 8-0'dan daha rezil bir durumu ortaya koyduğunu anlamayacaktır.

Anlamadıklarını söylemiştim... Hala "nasıl 8 tane yediniz siz lan?" diyor dangalaklar. :(