PSG - Galatasaray | UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu - 6. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Mbappe.png

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu'nun 6. ve son haftasında bugün deplasmanda Fransa'nın Paris Saint-Germain (PSG) takımıyla karşılaşacak.

PSG XI: -

Galatasaray XI: -

Hakem: Istvan Kovacs
Stadyum: Parc des Princes
Saat: 23:00
Yayın: beIN SPORTS HD 1

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
PSG gruptan lider olarak çıkmayı garantilediği halde Mbappe, Neymar, Icardi forvet hattıyla çıkıyor maça. O 8-0'lık rekoru kıracak adamlar kafaya koymuş, bunun başka açıklaması olamaz...

• Olmamış
Reactions: S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
PSG gruptan lider olarak çıkmayı garantilediği halde Mbappe, Neymar, Icardi forvet hattıyla çıkıyor maça. O 8-0'lık rekoru kıracak adamlar kafaya koymuş, bunun başka açıklaması olamaz...
Şampiyonlar ligi maçı. Prestij için oynatıyor adamlar. Tuchel, şu anda dünyanın en underrated teknik direktörü olabilir.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Çok Allah'a emanet oynuyoruz. Sinirlerimi bozuyor bu aciz oyun her maç, her maç. :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk 32 dakika gol yemedik en azından. Şimdi 2 tane yedik ama kalan dakikalarda 7 tane daha atamazlar herhalde ya...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şampiyonlar ligi maçı. Prestij için oynatıyor adamlar. Tuchel, şu anda dünyanın en underrated teknik direktörü olabilir.
Tuchel underrated falan değil. Zaten ne kadar iyi bir hoca olduğu biliniyor. Ama bu maç için şakayı bir yana bırakırsak bu oyuncular sakattı uzun süredir. Büyük ihtimalle maç temposu kazanmaları için oynattı onları.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Tuchel underrated falan değil. Zaten ne kadar iyi bir hoca olduğu biliniyor. Ama bu maç için şakayı bir yana bırakırsak bu oyuncular sakattı uzun süredir. Büyük ihtimalle maç temposu kazanmaları için oynattı onları.
Neymar'ın taraftarla bağlarını sağlaştırma maçı bu. Form grafiklerini arttırmak için oynatıyor adam dediğin gibi. Resmen yem gibi kullanılıyoruz.

Tuchel'in ben aktif antrenörlük yapan teknik direktörler arasında en iyisi olduğunu düşünüyorum, o yüzden underrated dedim.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neymar'ın taraftarla bağlarını sağlaştırma maçı bu. Form grafiklerini arttırmak için oynatıyor adam dediğin gibi. Resmen yem gibi kullanılıyoruz.

Tuchel'in ben aktif antrenörlük yapan teknik direktörler arasında en iyisi olduğunu düşünüyorum, o yüzden underrated dedim.
1 numara olarak görüyorsan sana underrated gelebilir o zaman doğru. Bence o kadar değil ama en iyi hocalar arasında.

• Güldürdün
Reactions: S.G.A.T.