PSG 0-1 Bayern Münih | Şampiyonlar Ligi 20-21 Sezonu - Çeyrek Final Rövanş Maçı

HANGİ TAKIM TUR ATLAR? (ilk maç: B.Münih 2-3 PSG)

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
PSG dünyaları kaçırdı ama, üst üste direkler derken atamayana atarlar kanunu devreye girdi şimdilik. :A

Ama tur halen PSG'de, hem daha baskın oynuyorlar şu an hem de skor olarak öndeler...
Evet o da anlattı. Hekimoğlu olduğunu hatırladım sonra. Ben dizi o ise kulaklık takıp maç izliyor :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evet o da anlattı. Hekimoğlu olduğunu hatırladım sonra. Ben dizi o ise kulaklık takıp maç izliyor :A
İftarını yaptın çayını yudumluyorsundur haliyle o keyif ve mayışmışlıkla akıldan çıkması normaldir dizinin ama keyifli seyirler dilerim. :A

Çok keyifli bir maç oluyor yalnız, işte gerçek futbol budur bizim Süper Lig maçlarından sonra ilaç gibi geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İftarını yaptın çayını yudumluyorsundur haliyle o keyif ve mayışmışlıkla akıldan çıkması normaldir dizinin ama keyifli seyirler dilerim. :A

Çok keyifli bir maç oluyor yalnız, işte gerçek futbol budur bizim Süper Lig maçlarından sonra ilaç gibi geliyor. :A
Aynen, kendimi çok garip hissediyorum. Bu sene çok rahat ve iyi geçecek belli oldu :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bayern de olsan son bölümde top şişirmece. Lewa olsa çok başka olurdu hikaye ama bu haliyle de PSG hak etti.