Profesyonel Güreş Genel Sohbet

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,238
Puanı
1,061

WWE'ye veya diğer güreş şirketlerine ait videoları, görüntüleri buradan paylaşabilirsiniz.​

Güreş forumda sadece profilden ve özelden konuşulan bir mevzu olmasın artık
@DarkLegenD @mesmeso61

Konuyu efsane video ile açayım.

Sting, Goldberg, Braveheart, Fred'li eski bölümler güzeldi. Belki çocukken izlediğim için bana öyle geliyor. Şimdi yenileri pek izleyemiyorum.

Ortaokul lise zamanında Smackdown'a bir dönem ilgi göstermiştim fakat sonradan sahteliği ve yalandan ibaret olmasını iyice anladıktan sonra morg gibi soğudum. Üstelik yağlı güreşten sonra erkek erkeğe en fazla temas edilen spor, tabi kadınların WWE maçlarını zevkle izleyebilirim orası ayrı ama Edge'in Undeetaker'i yere yatırıp tuş posizyonuna getirmesi pek de heyecanlı bir şey değil

Şirketleri, şovları eleştirebilirsin. Ama güreşe heyacanlı değil demek yeterli güreş kültürünün olmadığını gösterir
Yeterince izlememişsin

Çok güzel bir olay, ne mutlu bizlere.
Zamanım olsa baştan başlıcam ama yaza kadar zor muhtemelen

Bu arada daha PPV ve RAW SD yorum tartışma konularını açmayı düşünüyorum

1980'lerden mi başlayacaksın? 😱

Eeh sende yani, 3 kişi neyi tartışalım.

1980'lerden mi başlayacaksın? 😱

Eeh sende yani, 3 kişi neyi tartışalım.
Yeniden izlemeye başlıcam diyorum

3 kişi neyine yetmiyor? @mesmeso61 pek foruma uğrayamıyor, ben de izlemiyorum ama yürür bi şekilde. Olmadı güreş forumundan birkaç kişi getir buraya

Yeniden izlemeye başlıcam diyorum

3 kişi neyine yetmiyor? @mesmeso61 pek foruma uğrayamıyor, ben de izlemiyorum ama yürür bi şekilde. Olmadı güreş forumundan birkaç kişi getir buraya
WM sonrasını diyorsun.
Baştan deyince ne bileyim.

Reigns ve Mahal fanı getireyim mi?

WM sonrasını diyorsun.
Baştan deyince ne bileyim.

Reigns ve Mahal fanı getireyim mi?
Sadece PPV'leri izlerim, her gece bi tane

Getir, daha iyi olur. Zıt sesle daha çok ses getiririz forumda. Sonra ansızın Fav10a doluşur herkes

Bu arada @S.G.A.T. Roman Reigns ve Jinder Mahal fanı sanırım