M TV Profesör | 1.Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
"Mehmet : Tahlillerin iyiydi ama başka bir sorun olduğunu fark ettik...Sana Alzeimer teşhisi koyuldu...Malesef her şeyi yavaş yavaş unutup belli bir süre sonra öleceksin...Dostum Çok üzgünüm bunun bir tedavisi yok...Sadece ağrılarını kesmesi için ilaç verebilirim..."

Bu kısmı acımasız ve kesin buldum..Direk kestirip atmışın. Bu kadar net değil bu hastalık.

Onunda dışında gerçekten kaliteli ve düzgün bir şekilde yazılmış,verdiğin detaylar hoşuma gitti.
Umarım doğaüstü ve fazla uçuk olmadan ,bu şekilde devam edersin.
Emeğine sağlık;
Gerçekten beğendiğimi belirtmek adına uzun yazdım ,eleştirde katarak.
Çünkü Harika atarak yada Çok güzel yazıp bırakarak sana hiçbir katkımız olmaz.
Öncelikle çok teşekkür ederim ...
Evet bunu diğer yazdıklarımdan farklı yazmak istedim...
Doğrudur o kısımda biraz fazla kesin cümle kurmuşum..Bundan sonra bu tür cümlelerde daha dikkat ederim..
Yorumunun eleştiri kısmı olması ayrıca beni mutlu etti... Böyle yazmaya devam edeceğim...
Keyifli okumalar abi...

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Dosi , @The_Erinch , @Emre Ozansoy , @hayret bi şey , @Özgür , @pompy ilk bölüm nasıldı...Bunu roman şeklinde yazdım....Anlatış tarzı ve hikaye hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum..Bir hata olmuşsa uyarın lütfen...Şimdiden teşekkürler..
Eline sağlık, birkaç kısım dışında hoşuma gitti. :D Konu güzel. Diyaloglara ve anlatıma biraz daha özen gösterirsen çok daha güzel bir iş çıkar bence ortaya. Mesela doktorla olan sahnesi çok geçiştirilmiş gibi geldi. O sahnenin tamamı ve en önemlisi "Üzülme dostum" deyip bitirmesi olmamış bence ama takip edeceğim çünkü hikaye hoşuma gitti gerçekten. :D

• Beğendim

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Eline sağlık, birkaç kısım dışında hoşuma gitti. :D Konu güzel. Diyaloglara ve anlatıma biraz daha özen gösterirsen çok daha güzel bir iş çıkar bence ortaya. Mesela doktorla olan sahnesi çok geçiştirilmiş gibi geldi. O sahnenin tamamı ve en önemlisi "Üzülme dostum" deyip bitirmesi olmamış bence ama takip edeceğim çünkü hikaye hoşuma gitti gerçekten. :D
Teşekkür ederim @Özgür ..
Diyaloglara daha dikkat edeceğim..
Keyifli okumalar...:bhr:

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
YENİ BÖLÜM
PROFESÖR | YARIN 20.00

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Eline, emeğine sağlık. Sanki kitap okuyor gibi hissettim, çok beğendim. Şimdi 2. bölüme geçiyorum :)

• Beğendim

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Anlatım tarzını sevdim şimdi 2. bölüme geçiyorum umarım bu akıcılıkta devam eder ;)

• Harika