Pretty Little Liars Yeni Karakter Fotoğrafları

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,244
Puanı
1,061
Sosyal medyanın efendisi Pretty Little Liars dizisi ekranın uzun soluklu dizilerinden olma yolunda ilerliyor. Ocak ayında 6.sezonun ikinci yarısı ile devam edecek olan ve 7.sezon onayı da bulunan dizinin 8. ve 9. sezon ihtimalleri konuşuluyor.
5 yıllık zaman atlamasının ardından yeni maceralara atılacak olan Spencer,Aria,Alison,Hanna ve Emily karakterlerinni yein karakter fotoğrafları da geldi.
pretty-little-liars.jpg
i-dont-have-time-for-toby.jpg

thats-mrs-rollins-to-you.jpg
hefty-hanna-who.jpg
whats-she-hiding.jpg
the-poster-to-end-all-posters.jpg

california-bound.jpg

@destere @sokak sanati @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @cookies @mrt-06

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sosyal medyanın efendisi Pretty Little Liars dizisi ekranın uzun soluklu dizilerinden olma yolunda ilerliyor. Ocak ayında 6.sezonun ikinci yarısı ile devam edecek olan ve 7.sezon onayı da bulunan dizinin 8. ve 9. sezon ihtimalleri konuşuluyor.
5 yıllık zaman atlamasının ardından yeni maceralara atılacak olan Spencer,Aria,Alison,Hanna ve Emily karakterlerinni yein karakter fotoğrafları da geldi.
Ekli dosyayı görüntüle 47913 Ekli dosyayı görüntüle 47914
Ekli dosyayı görüntüle 47915 Ekli dosyayı görüntüle 47916 Ekli dosyayı görüntüle 47919 Ekli dosyayı görüntüle 47918

@destere @sokak sanati @Çiğdem- @Harunnn60 @vadikızı @cookies @mrt-06

6. sezona daha başlamadım ama artık bizim kızların üniversiteye başlamasını istiyorum liseli kızlardan şiştik birazda akademik şapsınlar :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
evet o o :) neyse emily nin resmini eklemeyi unutmuşum ekledim pek bir şey gibi :)
emiloşun vucut muhteşem ondan yana zaten en ufak bir şüphemiz yoktu :) sadece ilgi alanları insanın kafasını karıştırıyor :) şimdi bununla evlensen birde emily e bir tane kız bulman lazımki canı sıkılmasın aslında düşündümde süper olur ya hehehee :))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Yine kimi gömmüşler o tabut ne. :F Şimdi zaman atlaması oldu umarım Mona'mı diziden çıkarmazlar, bakalım kadroda nasıl değişiklikler olacak. Bu arada 9. sezon derken. :T:

6. sezona daha başlamadım ama artık bizim kızların üniversiteye başlamasını istiyorum liseli kızlardan şiştik birazda akademik şapsınlar :))
Aslında bu konuyla ilgili Emre konuda büyük bir spoi vermiş demekki matematiğin çok kötü. :)))))))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yine kimi gömmüşler o tabut ne. :F Şimdi zaman atlaması oldu umarım Mona'mı diziden çıkarmazlar, bakalım kadroda nasıl değişiklikler olacak. Bu arada 9. sezon derken. :T:

Aslında bu konuyla ilgili Emre konuda büyük bir spoi vermiş demekki matematiğin çok kötü. :)))))))))

spoiler 5 yıllık zaman atlamasımı ? :) ben son 3 sezondur liseyi bitirmelerini bekliyorum bir türlü bitmedi ) 5 yıllık zaman atlaması deselerde inanmam görmem lzım :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
spoiler 5 yıllık zaman atlamasımı ? :) ben son 3 sezondur liseyi bitirmelerini bekliyorum bir türlü bitmedi ) 5 yıllık zaman atlaması deselerde inanmam görmem lzım :)
Yalnız işte her sezon 1 sene olarak olarak ilerlemiyordu bu sefer 5 yıl sonra dediler merak etme. Fakat üni faslını es geçmiş olduk böylece. :( İş hayatına atılacak bizim tatlı küçük kızlarımız. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Yalnız işte her sezon 1 sene olarak olarak ilerlemiyordu bu sefer 5 yıl sonra dediler merak etme. Fakat üni faslını es geçmiş olduk böylece. :( İş hayatına atılacak bizim tatlı küçük kızlarımız. :D

bitirmişlermidir acaba takıntısız 5 yılda :)
@xemrexxx nin aria sı salak bir tip kesin kalmıştır üç beş dersten 8 yılda bitiremez okulu :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Salak olan Hanna değil miydi? .ss
hanna işine gelmeyince anlamayıp salağa yatan kurnaz tiplerden :) ama salak olan kesinlikle totosu yere yakın aria :)
mona mesela zeki ama benden ıuzak olsun sana yakın olsun hatta aria ile bunu al götür tepe tepe kullan :)
benim için spoş hannoş emoş yeterli :)
alison uda yoklukta kullanırım yedekte kalsın :)