ABC Pretty Little Liars 4. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x11
4x12
tamamdır

onuçüncü bölüm yaklaştıkça heyecan arttı

cece drake aridan dayak yedi aria nın erkek ararken aldığı dersler işe yaramış görünüyor :)
yeni A ezra çıktı iyimi? A kaç kişiden oluşuyor belli değil ?
alisonda yaşıyor artık resmileştide kızı görsek iyi olurdu bir değişiklik lazım diziye
@xemrexxx @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
4x11
4x12
tamamdır

onuçüncü bölüm yaklaştıkça heyecan arttı

cece drake aridan dayak yedi aria nın erkek ararken aldığı dersler işe yaramış görünüyor :)
yeni A ezra çıktı iyimi? A kaç kişiden oluşuyor belli değil ?
alisonda yaşıyor artık resmileştide kızı görsek iyi olurdu bir değişiklik lazım diziye
@xemrexxx @Forumdash
A- ya giren girene :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
A- ya giren girene :X
bir ben giremedim :)

4x13
4x14
4x15
4x16
tamamdır
geçen sezonun 13. bölümü daha hoştu bu sezon fazla bişey yoktu :)
aria ezrayamı jake emi verim diye düşünürken yazı tura attı para dik geldi demekki aria her ikisinede vericik :)
hannoş calebden ayrılmanın üzüntüsüyle gitti kendine travesmidir travestimidir birini buldu birlikte bilardo oynaşıyorlardı ama travesti hep hannoşun arkasındaydı punduna getirecektiki hannoşun annesi araya girdi? : kızım stres atacaksan ona buna verme git yunanlılar gibi tabak kır dedi kendi tabağını kırdırma dedi :)
emily bir tuhaf millet parlak oğlanlarla oynaşırken o hala alisonun peşinde ondan emily e fayda yok, emily rol değişimini yapamıyor ciddiyken aniden mutlu endişeliyken aniden gevşiyor ara kısımları pas geçiyor gögüsleri kadar yeteneğide olsa ne biçim bişey olur :)
spencer ın son bölümlerde pek aktif bir rolü yok kıza haksızlık ediyorlar, spencer ın geleceği parlak kaliteli filmlerde başrolde görürüz umarım ..
ezranın A olma ihtimali çokda inandırıcı gelmiyor fazla zorlama olmuş kendi halindeki adam anında bir değişim yaşadı bir kaç bölümdür kızları pis pis dikizliyor tuhaf işler yapıyor umarım bir at ezraya uğrar ..

@xemrexxx @Forumdash
@Çiğdem- ide ekliyim rosenwood u izleyen bunu haydi haydi izler bundada parlak bol :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x17
4x18 tamamdır

ezra hain planlarına devam ediyor
spencer sonuca çok yaklaştı
emily nin bacakları muhteşem
hannoş polis dedektifiyle kırıştırıyor

heyecan son gazla devam ediyor

@xemrexxx @Forumdash @Çiğdem-

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x19
4x20
tamamdır
4x19. bölümde dizinin yüzde doksanı siyah beyazdı spencer maziye daldı siyah beyaz ve eski kıyafetlerle dizi çok sıkıcı hale geldi alışmışız hannoşun spencer ın arianın emily nin bacaklarına bakmaya kıyafetler kapalı olunca dizi işkenceye döndü :)

4x20 harikaydı, spencer muhteşemdi rolünü hakkıyla oynayan bir spencer var..
ezra güya alison hakkında kitap yazıyormuş falan filan ıvır zıvır konuyu oraya bağlayıp ezrayıda kurtardılarda olmadı , yine ortalıkta isimsiz belli olmayan bir A dolaşıyor ???

@xemrexxx @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
4x19
4x20
tamamdır
4x19. bölümde dizinin yüzde doksanı siyah beyazdı spencer maziye daldı siyah beyaz ve eski kıyafetlerle dizi çok sıkıcı hale geldi alışmışız hannoşun spencer ın arianın emily nin bacaklarına bakmaya kıyafetler kapalı olunca dizi işkenceye döndü :)

4x20 harikaydı, spencer muhteşemdi rolünü hakkıyla oynayan bir spencer var..
ezra güya alison hakkında kitap yazıyormuş falan filan ıvır zıvır konuyu oraya bağlayıp ezrayıda kurtardılarda olmadı , yine ortalıkta isimsiz belli olmayan bir A dolaşıyor ???

@xemrexxx @Forumdash
A- sen olabilirsin bence kızların hepsine teklif etmişin seni reddetmişler sen de A- olmuşiun:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
A- sen olabilirsin bence kızların hepsine teklif etmişin seni reddetmişler sen de A- olmuşiun:A
ben teklifte bulunsam havada karada kabul ederlerdi:)
hem ben A olamam, öyle bıldırcın gibi kızlara işkence edecek kadar kafayı yemedik :)

4x21
4x22
tamamdır
spencer muhteşem oynamaya devam ediyor diğer kızların aşklı kısımlarını atlatıyorum çok sıkıcı spencer ise bir harika şu toby denen dangalağı bıraksa ve bir daha kimseyle çıkmasa ne şahane olurdu yazık kıza öyle balta sapı gibi oğlanalrla dolaşması yakışmıyor :)

ezra aria ve arkadaşları hakkında kitap hazırlıyormuş asıl A değilmiş
şimdi şüpheler alisonun annesi üzerinde yoğunlaştı ..

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
ben teklifte bulunsam havada karada kabul ederlerdi:)
hem ben A olamam, öyle bıldırcın gibi kızlara işkence edecek kadar kafayı yemedik :)

4x21
4x22
tamamdır
spencer muhteşem oynamaya devam ediyor diğer kızların aşklı kısımlarını atlatıyorum çok sıkıcı spencer ise bir harika şu toby denen dangalağı bıraksa ve bir daha kimseyle çıkmasa ne şahane olurdu yazık kıza öyle balta sapı gibi oğlanalrla dolaşması yakışmıyor :)

ezra aria ve arkadaşları hakkında kitap hazırlıyormuş asıl A değilmiş
şimdi şüpheler alisonun annesi üzerinde yoğunlaştı ..
hah iişte ileride şüphe tamamen ortadan kalkacak:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x23
vee 4x 24 üde izleyerek dördüncü sezona veda ediyorum gelsin 5. sezon ?
forumdash hala 4. sezonun ortalarında boğuşuyor :)

alisonla konuşmaalrında tüm işin ayrıntısını izleme imkanı bulduk pek mantıklı gelmedi alison un anlattıkları ama olsun kızlar güzel :)
alison güya heryerde bunları korumuş nasıl korumuş nasıl haberdar olmuş oraları muamma ??
sonunda A hannoş arioş spoş veya emoş dan biri çıksa daha mantıklı olacak gibi :)

@xemrexxx @Forumdash