Poyraz Karayel'in Final Tarihi Belli Oldu!

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
54acf9b5f6309922ac7e3088.jpg

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın olduğu, 7 Ocak 2015 tarihinden bu yana devam eden, ekranların sevilen dizisi "Poyraz Karayel"'in final yapacağı açıklandı.

Dizinin sezon sonu bitmesi beklenirken, 82. bölümde biteceği açıklandı. Dizi, aralıksız her hafta yayınlanırsa 1 Mart 2017 Çarşamba günü final yapacak.

Dizinin 80. bölümü, 15 Şubat 2017 Çarşamba akşamı Kanal D'de.

Kaynak: http://www.ranini.tv/haber/22426/1/poyraz-karayelin-final-tarihi-belli-oldu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Sezon sonunu göremeyeceği belliydi. Bari sonunu güzel bağlasalar ama sanmıyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Ben Hazirana kadar bekliyordum. Çok erken oldu final. Sonu çok saçma bitebilir bu yüzden.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Doğru karar.
Evlat kokusu bugüne gelebilir belki

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Birkaç saattir dışarıdaydım, telefonumun şarjı bittiği için haberi daha yeni görebildim. Koca kanalı 3 sezon sırtında taşıyan dizi nasıl 3 bölümde final yapabilir, saçmalıktan başka bir şey değil. Tamam reytingler düşmüştü ama her şeye rağmen sahip çıkılmalıydı. Ayrıca bölümler iyice güzelleşmeye başlamıştı. Hala inanamıyorum, bari 85'e kadar devam etseydi.

Bu arada yerine Evlat Kokusu veya İsimsizler bu reytingleri bile alamaz, aha da buraya yazıyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Gerçekten çok şaşırtıcı ve anlam veremediğim bir karar oldu. Kanal D, bugüne kadar aldığı saçma sapan kararlara bir yenisini daha eklemiş oldu. Poyraz Karayel, bu kanalı 3 sezondur sırtlayan bir diziydi. Kaldı ki bana göre reytingleri de bitmesini gerektirecek derecede kötü değildi. En azından sezon sonunu görmesi için şans verilebilirdi diziye 3 sezonun hatrına. Yazık oldu gerçekten. Bu karar yüzünden umarım saçma bir final yapmaz bu dizi ve hepimizin akıllarında güzel bir final ile yer edinir.

Bu arada Kanal D'nin Poyraz Karayel'in yerine koyacağı hiç bir dizinin Poyraz Karayel'in şu anda ki reytinglerini alabileceğini düşünmüyorum.

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
Birkaç saattir dışarıdaydım, telefonumun şarjı bittiği için haberi daha yeni görebildim. Koca kanalı 3 sezon sırtında taşıyan dizi nasıl 3 bölümde final yapabilir, saçmalıktan başka bir şey değil. Tamam reytingler düşmüştü ama her şeye rağmen sahip çıkılmalıydı. Ayrıca bölümler iyice güzelleşmeye başlamıştı. Hala inanamıyorum, bari 85'e kadar devam etseydi.

Bu arada yerine Evlat Kokusu veya İsimsizler bu reytingleri bile alamaz, aha da buraya yazıyorum.
3 sezon sırtında mı taşıdı(b).Son sezonu sayma istersen:D.2.sezonunda yarısını at kaldı 1.5 sezon:A.Kanal 9 sezon %80 zirvede yer almış arka sokakları bitirdi:bilmem: poyraza mı acıyacak hemde şu reytingleriyle:T:.Not:arka sokaklar tekrardan devam ediyor.

Gerçekten çok şaşırtıcı ve anlam veremediğim bir karar oldu. Kanal D, bugüne kadar aldığı saçma sapan kararlara bir yenisini daha eklemiş oldu. Poyraz Karayel, bu kanalı 3 sezondur sırtlayan bir diziydi. Kaldı ki bana göre reytingleri de bitmesini gerektirecek derecede kötü değildi. En azından sezon sonunu görmesi için şans verilebilirdi diziye 3 sezonun hatrına. Yazık oldu gerçekten. Bu karar yüzünden umarım saçma bir final yapmaz bu dizi ve hepimizin akıllarında güzel bir final ile yer edinir.

Bu arada Kanal D'nin Poyraz Karayel'in yerine koyacağı hiç bir dizinin Poyraz Karayel'in şu anda ki reytinglerini alabileceğini düşünmüyorum.
evet daha fazlasını alabilir:A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Bu sezon reytingler ne yazık ki toparlanamadı. Halbuki senaryo bir çok diziye kıyasla çok iyi gidiyordu. En azından farklı bir günde deneyebilirdi. Üç sezondur keyifle izlediğim bir dizi umarım iyi bir finalle sonlandırilir.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Poyrazin anasi gelir sene sonunu bulabilirdi neyse böyle de güzel bitiyor artik songül umman spin off u bekliyoruz:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bir psikopat katil karakter daha çıkarıp sezon sonuna kadar uzatabilirlerdi bence. :):)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Ya hiç yeni sezona başlatma, ya da adam akıllı bitir. Artık sezon başından dizinin kac bölüm olacaginin açıklanması zorunlu olmalı