Poyraz Karayel 82. Bölüm Fragmanı | VEDA

Sizce Ayşegül ve Bahri ölür mü?

• Sadece Bahri ölür

Oy: 1 10.0%
  • Sadece Ayşegül ölür

Oy: 1 10.0%
  • İkisi de ölür

Oy: 0 0.0%
  • Bir şekilde kurtulurlar

Oy: 2 20.0%
  • İzleyici bu acıya dayanamadığı için ölür

Oy: 6 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Poyraz Karayel efsanesine veda etmemiz gereken o an maalesef geldi demek...

Fragmana gelirsek; Ayşegül kurtulacak ancak Bahri Baba'ya veda edeceğiz gibi gözüküyor. Tabii söz konusu dizi adı Poyraz Karayel, senaristi Ethem Özışık olunca nelerin olacağı hiç belli olmaz. Büyük ihmalle Ayşegül'de, Bahri Baba'da alevlerin arasından çıkarılacaktır. Ancak yaşayan sadece Ayşegül olacaktır. Ancak bölümün geri kalanında da Ayşegül'ün yada Poyraz'ın başına başka şeyler gelebilme ihtimali yüksek. Bekleyip göreceğiz, bakalım nasıl bir final bizleri bekliyor.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Her ne kadar 2.sezonun ortasında saçmalamaya başlasa da veda üzüyor albayım :(

Benim tahminim sezonun başına döneceğiz. Ayşegül ve Poyraz'ın öldüğünü düşünüyorum.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Ayşegül'ün kurtulma şansı var, ancak Bahri'nin öleceğini düşünüyorum. İzleyici de finalin acısından gidecek tabii.

Mutlu son olmasını isterdim ama bu diziye de mutsuz bir son yakışacak gibi.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kim ölür kim ölmez bilmiyorum ama mutlu bir son olmayacağı kesin gibi. Dolayısıyla izleyici bu acıya dayanamayacağı için ölür diyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
3. fragman bizlere gösteriyor ki sonu mutlu bitecek olsa bile, -ki bu gerçekleşmesi daha düşük olan ihtimal- bölüm sonuna kadar heyecan dorukta olacak, finalde bizleri bir çok olay bekliyor. Birde sonda patlayan araba Nevra'nın arabası mı acaba? Ben Nevra'nın Ayşegül ve Poyraz'a zarar verebileceğini düşünmüyorum. Zaten Poyraz'ın bir planı olmasa o kadar rahat bir şekilde çıkmazdı evden. Bakalım neler olacak...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,410
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
3. fragman bizlere gösteriyor ki sonu mutlu bitecek olsa bile, -ki bu gerçekleşmesi daha düşük olan ihtimal- bölüm sonuna kadar heyecan dorukta olacak, finalde bizleri bir çok olay bekliyor. Birde sonda patlayan araba Nevra'nın arabası mı acaba? Ben Nevra'nın Ayşegül ve Poyraz'a zarar verebileceğini düşünmüyorum. Zaten Poyraz'ın bir planı olmasa o kadar rahat bir şekilde çıkmazdı evden. Bakalım neler olacak...
Kanal d de mutlu sonla biten dizi gördünmü Ben görmedim ucu açık final olabilir Kanal d nin dizi profesörü oldum

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi