Photosop acil yardım!!

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Merhaba arkadaşlar ben bugün bir programa ihtiyacım olduğunu öğrendim Adobe photosop cs5-6-7 sürümlerinden biri windows 8-64 bit için bulamıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.​

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,310
Puanı
561
Bende photoshop var ama uzun zaman zaman önce indirmiştim. Sen Win7-64 bit için bile bulursan indir uyumlu olacaktır o.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Valla çok yer kapladığından dolayı "portable cs" kullanıyorum sende öyle yap hem indirirken zamandan hem de yerden tasarrruf edersin. :)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Merhaba arkadaşlar ben bugün bir programa ihtiyacım olduğunu öğrendim Adobe photosop cs5-6-7 sürümlerinden biri windows 8-64 bit için bulamıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.​
Photoshop'un herhangi bir sürümünü bulup çalıştırabilirsen haber verir misin, geçenlerde bayağı uğraşmıştım ama bir türlü link bulamadım, bulduklarımda direk orjinal sayfaya yönlendiriyor ki o da paralı :(

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Photoshop'un herhangi bir sürümünü bulup çalıştırabilirsen haber verir misin, geçenlerde bayağı uğraşmıştım ama bir türlü link bulamadım, bulduklarımda direk orjinal sayfaya yönlendiriyor ki o da paralı :(
Şuanda bir tane @RüzgarGülü sayesinde buldum inince denerim çalışırsa atarım sana ;)

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Olsun indiriyormu indiriyor sen ona bak :F olursa banada bildir bende indiriyim ,bu arada bende başka siteler buldum bakınıyom şuanda
Deneme sürümü indirdim. Geçen de böyleydi sanırım ilk açılırken seri numarası istiyor sonra 'Quit'e basınca program açılıyor :F Böyle 1 yıl kullanmıştım :F