Pes 2013 Kariyer Konusu | Gatasaray / Ruhunu Koy Ortaya Aslan'ım

Felon

Favori Üye
22 Haziran 2012
8,948
2,226
359
Mersin

Galatasaray

Galatasaray Spor Kulubü merkezi İstanbul'da olan, özellikle Profesyonel Futbol Takımı ile tanınan spor kulübü.
1905 yılında Ali Sami Yen ve arkadaşları tarafından, öğrenci oldukları Galatasaray Lisesi'nde kurulan kulüp, futbol branşında 18 kere Süper Lig şampiyonluğu ile 2000 yılında UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası'nı kazandı.Galatasaray UEFA Kupası'nı yenilmeden ve Şampiyonlar Ligi gruplarını 3. olarak bitirip kazanan tek takımdır. 1999-2000 yılında, UEFA Kupası finalinde İngiltere'nin Arsenal kulübünü penaltılarla yenerek, bir Avrupa Kupası kazanan ilk ve tek Türk futbol kulübü olmuştur.Galatasaray aynı yıl; Süper Kupayı'da Real Madrid'i 2-1 yenerek kazanmıştır.Avrupa'da en fazla başarı yakalamış Türk takımı olan Galatasaray'ın Avrupalı rakiplerine oranla mütevazi olarak görülen kadrosuyla kazandığı UEFA Kupası ve Süper Kupa dünyada büyük bir başarı olarak görülmüş, böylece Galatasaray adı tüm dünya tarafından tanınanbir marka hâline gelmiş ve kulüp dünya çapında büyük bir taraftar topluluğu kazanmıştır. Kulüp Avrupa'daki popülerliğini hâlen devam ettirmektedir.

Tam Adı: Galatasaray Spor Kulübü
Kuruluş: 1905
Renkler: Sarı-Kırmızı
Teknik Direktör: Fatih Terim(İmparator)
Başkan: Ünal Aysal
Maskot: Aslan, Cimbom
Lig: Spor Toto Süper Lig
2011-12: Spor Toto Süper Lig Şampiyonu

SS Ler Yarın 12.00 gibi yüklenecektir .

Türk Telekom Arena

Teknik Direktörümüz
Ali Arkış

Değerli Başkanımız
Ünal AYSAL

Şanlı Taraftarımız
UltrAslan

Yeni Sezon Formalarımız
2012-2013

Koştuk Biz Yine Sana Geldik !

Avrupa Fatihi Galatasaray !

Karanlığı Aydınlatan Arma !

Felon

Favori Üye
22 Haziran 2012
8,948
2,226
359
Mersin
Ben çoğu zamandır bekliyordum böyle bir konu açılması yasaktır diye düşünüyordum yoksa ben 2 yıldır böyle kariyer konuları yaparım :)

takas

Favori Üye
18 Kasım 2011
81,927
55,754
1,059
eline sağlık dehşet bi konu olmuş senin resminde süper olmuş kardeşim şampiyonluk günü sanırım demi :D

Felon

Favori Üye
22 Haziran 2012
8,948
2,226
359
Mersin
Ve Başlıyoruz ...
Öncelikle Oyun Zorluğumuz ..

Başkanımızın Övgü Dolu Sözleri ..
Ve Konuşma Sırası Bizde .

Ali Arkış - Ünal Aysal Basını Kırmayıp Bir Poz Veriyor

Ve Şanlı GALATASARAY Takımı

Maçlar Birazdan
Not : ŞL Ligi Yapıyorum Normal Lig Sorun Çıkarttı :)

- - - Ekleme - - -

Transfere Bu Sezon Tamamiyle Kapalıyız !

Ne Alacağız Ne Vereceğiz Dedi

TD Ali Arkış

- - - Ekleme - - -

@KK|Batman - @mrt-06 - @Yakamoz-Asi - @Yakamoz-Asi - @adam4 - @charming - @Arslan Bey -

@emreemreu @gundix123 - @legolas9900 - @kvp - @takas - @Fks14