"Pera Palas'ta Gece Yarısı" Uyarlamasının Yapımcısı ve Senaristi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
"Pera Palas'ta Gece Yarısı" kitabının uyarlamasının yapımcısı ve senaristi belli oldu!

unnamed.jpg

Charles King'in aynı adlı kitabından uyarlanacak olan ve 1918 yılından 1920'li yılların sonuna kadar uzanan süreçte İstanbul'un Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentinden modern, canlı bir dünya kentine dönüşme sürecini anlatan kitabın dizi uyarlamasının yapımcısı Karga Seven Pictures'ın olduğu ortaya çıktı.

8 bölüm olarak planlanan ve senaryosu hazırlık aşamasında olan diziyi Emre Şahin ve Elif Usman kaleme alacak.

Yönetmenliğini Emre Şahin'in üstleneceği "Pera Palas'ta Gece Yarısı" yakında Netflix'te!

Kaynak: Ranini​

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Billy Kane

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Emre Şahin zaten Karga Seven'ın başındaki isimlerden biri niye başka yapımcı şirket olsun ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Dizinin adı gece yarısı mı gece yarası mı :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
İsmi de güzel. Bakalım nasıl birşey olacak. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
"Pera Palas'ta Gece Yarısı" kitabının uyarlamasının yapımcısı ve senaristi belli oldu!

unnamed.jpg

Charles King'in aynı adlı kitabından uyarlanacak olan ve 1918 yılından 1920'li yılların sonuna kadar uzanan süreçte İstanbul'un Osmanlı İmparatorluğu'nun başkentinden modern, canlı bir dünya kentine dönüşme sürecini anlatan kitabın dizi uyarlamasının yapımcısı Karga Seven Pictures'ın olduğu ortaya çıktı.

8 bölüm olarak planlanan ve senaryosu hazırlık aşamasında olan diziyi Emre Şahin ve Elif Usman kaleme alacak.

Yönetmenliğini Emre Şahin'in üstleneceği "Pera Palas'ta Gece Yarısı" yakında Netflix'te!

Kaynak: Ranini​
Baya güzel bir dizi olacak. İzleyeceğim.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

xRevenge

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Netflixte şuan beklediğim tek dizi avlu 2 sezonunu da izlemiştim 3 sezonu acil gelsin artık.