Yeme-İçme Pepsi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
1D062490-05C7-4AB2-A331-C4107D43F71A.jpeg

PepsiCo tarafından üretilen, dünyanın en popüler gazlı içeçek markalarından biridir.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
"Ortasahada oyun kurmaya çalışıyor, kaleye çok uzak oynuyor..." diyecek. :A

Sürekli başkalarından bir şey bekliyor. :A Hiç elini taşın altına soktuğunu görmedim. :A @Sherlock @Maskeli Fedai @MEnes
Şu ilk yazdığın cümleyi o kadar çok duydum ki kendisinden :A Hiç şüphesiz yine gelince böyle bir şeyler diyecektir 587236528 paragrafın arasında :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bak bu goygoy güzel işte. Buradan devam edin :A @MEnes
Bizim her goygoyumuz güzel hain kütük. :A @Maskeli Fedai
@MEnes'i depresyona sokan o istatistiği sizlerle paylaşmak istiyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 115158
Ama Pepsimin asistlerini harcıyorlar hep yauv. @MEnes

Yalnız adamın eli şu fotoğrafta bile belinde ya inanılmaz bir şey :A @Sherlock @Maskeli Fedai
Beyler yapmayın beyler…

Gelecek şimdi 28483848 cümlelik paragraf yazacak adaşım. :A @MEnes

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bak bu goygoy güzel işte. Buradan devam edin :A @MEnes

Beyler yapmayın beyler…

Bizim goygoylarımıza laf atan çarpılır be :A

Şimdiye kadar takım kötüydü Messi tek başına takımı taşıyor diyorlardı adamı yıldızlar topluluğunun içine attılar şimdi de hoca yok diyorlar :A Bu Pepsi fanları cidden inanılmaz yoldaşlarım.. @MEnes @DarkLegenD

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Ve benimde...
Burak Yılmaz o herife bin basar be.. @MasacRE @MEnes
Bu tespite bi tarafıyla güler...
Yanlış teşhis...

Beyler yapmayın beyler…

Ben başlıyorum, pası @MEnes atıyorum. :A

Geleceğin futbol tanrisi.Barcelona' nin 13 yasindayken hormon tedavisini ustlenip arjantinden getirdigi, futbol dengesizi bir firlama.Sözü gecen hormon dengesizliginden dolayi under 21 de oynadigi son sampiyonada yedekten bes mac girip 6 gol atmisligi var.Çalımlar direk ilahindan arak, rakibin bastigi ayaga dogru topu vurmayla.Bu teknik abidesi de saviola ( onu da geçti de)olmaz umarim.Ekstrası şampiyonlar liginde forma giymis en genc futbolcusu olmasi disinda futbolda kendi derdinin futbol oldugunu sahada gostermesi.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bizim goygoylarımıza laf atan çarpılır be :A

Şimdiye kadar takım kötüydü Messi tek başına takımı taşıyor diyorlardı adamı yıldızlar topluluğunun içine attılar şimdi de hoca yok diyorlar :A Bu Pepsi fanları cidden inanılmaz yoldaşlarım.. @MEnes @DarkLegenD
Avrupa Fatihi savunucuları ile Pepsi savunucuları ölümüne kapışır sayın Gs’li dostum, ikisi de bitmiş ama hala savunan birileri çıkıyor. :A
Ve benimde...

Bu tespite bi tarafıyla güler...

Yanlış teşhis...

Ben başlıyorum, pası @MEnes atıyorum. :A

Geleceğin futbol tanrisi.Barcelona' nin 13 yasindayken hormon tedavisini ustlenip arjantinden getirdigi, futbol dengesizi bir firlama.Sözü gecen hormon dengesizliginden dolayi under 21 de oynadigi son sampiyonada yedekten bes mac girip 6 gol atmisligi var.Çalımlar direk ilahindan arak, rakibin bastigi ayaga dogru topu vurmayla.Bu teknik abidesi de saviola ( onu da geçti de)olmaz umarim.Ekstrası şampiyonlar liginde forma giymis en genc futbolcusu olmasi disinda futbolda kendi derdinin futbol oldugunu sahada gostermesi.
Samimi söylüyorum manyak olursun…

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben bu konuya asla cevap vermem... Verirsem yoldaşlarımı üzeceğimden korkuyorum... Her şey ama her şey ortada iken olayları olmadığı gibi lanse ederek futbolun sadece golden ibaret olduğunu sanmaya devam edin... Iniesta'nın kariyerinde 10 15 golü vardır belki de... Şuan Messi Iniesta'dan hallice oynuyor o leş hocanın leş takımında... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Ben bu konuya asla cevap vermem... Verirsem yoldaşlarımı üzeceğimden korkuyorum... Her şey ama her şey ortada iken olayları olmadığı gibi lanse ederek futbolun sadece golden ibaret olduğunu sanmaya devam edin... Iniesta'nın kariyerinde 10 15 golü vardır belki de... Şuan Messi Iniesta'dan hallice oynuyor o leş hocanın leş takımında... @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @12.Adam
Ulan geri vitesin zamanı mı??? Gaza bassana be adam....

• Güldürdün
Reactions: MEnes