Pelin Karahan İle Aslı Enver Arasında Küslük Mü Var?

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
t25_pelin-karahan-ile-asli-en-226.jpg

Kanal D'nin bir zamanlar yayınladığı ve rekorlar kıran dizisi Kavak Yelleri ile ünlenen Pelin Karahan ile Aslı Enver arasında bir reklam anlaşması sebebiyle küslük olduğu iddia edilmişti. TV100 muhabirine konuşan Pelin Karahan ''Asla öyle bir şey yok aramızda. Dizi bittiğinden beri çok uzun zamandır görmüyoruz birbirimizi. Bir yerlerde denk geldiğimizde selamlaşıyorduk ama çok uzun zamandır denk de gelmiyoruz. Asla oradaki gibi bir haber söz konusu değil, yani bu nasıl bir akıl uydurmasıdır anlamıyorum. Kimse kimsenin ekmeğiyle oynamaz. Onun için de bu haber çok gereksiz'' dedi.

Kaynak: tv100 Magazin

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Bir araya gelmesini istediğim bir ekip Kavak Yelleri ekibi...

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Böyle olduğunu anlayan tek ben değilmişim. :A Neyse ki sen ifşa etmişsin benim gibi susmamışsın. :A
Konuyu düzenle istersen @cokiyitvci, baya hatalı gözüküyor verilen bilgiler.
Pelin değil Aslı hamile. Röportajı da Pelin vermiş Aslı değil.

Aaa Pelin Karahan hamilemiymiş ayy süper
Akşam Magazin'de öyle yazmıyordu eksik bilgi yazmışlar şimdi düzenlendi konu, çok sağ olun. 😊 @dosimosi

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Akşam Magazin'de öyle yazmıyordu eksik bilgi yazmışlar şimdi düzenlendi konu, çok sağ olun. 😊 @dosimosi
Yok sen yanlış okumuşsun ama düzeltmen iyi oldu. Daha dikkatli olursun artık ve arada başka kaynaklardanda tarat.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Yok sen yanlış okumuşsun ama düzeltmen iyi oldu. Daha dikkatli olursun artık ve arada başka kaynaklardanda tarat.

Aynen haberi yapan, kendi videosu olan tv100 Pelin Karahan yerine Aslı Enver yazdı biz de inandık. :A Daha dikkatli olalım. :)
Tabii daha dikkatli olurum. :-)