Pelin Akil 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' Kadrosunda! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
pelin-akil-hayranlarini-uzdu-iki-cocuguma-kim-bakacak_1572700492.jpg

Pelin Akil hangi dizi ile ekranlara geri dönüyor?

Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, ve Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna 'Seksenler', 'Aile İşi' ve 'Kızılelma' gibi dizilerde yer alan güzel oyuncu Pelin Akil dahil oldu.

Yeni sezon çekimleri Perşembe günü başlayacak olan dizinin dizinin kadrosunda Engin Benli, Ünal Silver, Hakan Atalay, Adnan Biricik ve Erol Babaoğlu da yer alacak.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pelin Akil’in katılmasına çok şaşırdım. :eek: Ben ikizlerinin biraz daha büyümesini bekler diye düşünmüştüm setlere dönmesi için. Ama iyi takviye. Başrolde olduğu çoğu dizi kısa sürmüştü ama bu diziyi seçmesi çok iyi olmuş kendi adına, severim kendisini. :bhr:

Engin Benli ve Ünal Silver de çok iyi seçimler ama Ünal Silver sanki başka dizide oynamıyor muydu şuan? Tövbeler Olsun diye. hatırlıyorum ama emin olamadım.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Pelin Akil’in katılmasına çok şaşırdım. :eek: Ben ikizlerinin biraz daha büyümesini bekler diye düşünmüştüm setlere dönmesi için. Ama iyi takviye. Başrolde olduğu çoğu dizi kısa sürmüştü ama bu diziyi seçmesi çok iyi olmuş kendi adına, severim kendisini. :bhr:

Engin Benli ve Ünal Silver de çok iyi seçimler ama Ünal Silver sanki başka dizide oynamıyor muydu şuan? Tövbeler Olsun siye hatırlıyorum ama emin olamadım.
ünal silver tövbeler olsunda oynuyor

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
pekin akıl arka sıradakilerde oynuyordu...sanem çelıkle pelin akılın beraber oyunadıkları 2.dizi.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Engin Benli ve Ünal Silver de çok iyi seçimler ama Ünal Silver sanki başka dizide oynamıyor muydu şuan? Tövbeler Olsun siye hatırlıyorum ama emin olamadım.
Tövbeler Olsun'un ilk bölümlerinde oynuyordu. Diziyi izlemeyi bıraktığım için bilmiyorum, ama karakterin hikayesi var diye biliyordum dizide.
pekin akıl arka sıradakilerde oynuyordu...sanem çelıkle pelin akılın beraber oyunadıkları 2.dizi.
Sanem Çelik oynadı mı Arka Sıradakiler de? :eek:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Tövbeler Olsun'un ilk bölümlerinde oynuyordu. Diziyi izlemeyi bıraktığım için bilmiyorum, ama karakterin hikayesi var diye biliyordum dizide.

Sanem Çelik oynadı mı Arka Sıradakiler de? :eek:
inadına yaşamak da kanald deydi..oktay kaynarca pelin akıl sanem çelik vardı...edhoda aynı olcak..yıl 2013 tü

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xemrexxx and Doğan