PC veya Konsol Oyunlarıyla İlgili misiniz?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Forumda uzun zamandır oyun bölümleri pek aktif değil. Bugün alt kategorilerde biraz azaltma yapıp bölümü sabitleştirdim.

Bir zamanlar oyun bölümü forumun en işlek bölümlerindendi fakat değişen kullanıcı profiliyle beraber oyunlara ilgi tamamen azaldı gibi.

Forumda hala oyunlara meraklı kimler var merak ediyorum. PC veya Playstation, Xbox gibi platformlarda olabilir bu merak. :):)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şu anda sadece arkadaşlarla ps4'te Fifa 15 oynuyoruz. Ama 1 ay içinde yeni bilgisayar alacam o zaman güncel oyunları oynarım. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@OzaN ben pc oyunları ile ilgiliyim ve oyunları hem oynarım hem inceler im bu forumun en büyük eksiği oyun bölümü
bunu daha öncede sık sık dile getirdim millet. Dizilere cok odaklanıyor

@RüzgarGülü ile oyun haberi açıyorduk bir ara

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN ben pc oyunları ile ilgiliyim ve oyunları hem oynarım hem inceler im bu forumun en büyük eksiği oyun bölümü
bunu daha öncede sık sık dile getirdim millet. Dizilere cok odaklanıyor

@RüzgarGülü ile oyun haberi açıyorduk bir ara
İlgilenen çok kişi varsa eksiğimiz olabilir ama ilgilenen 3-4 kişi varsa ne kadar uğraşılsa boş. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@OzaN nasıl bu forumda film etkinliğini canlandırdın bunuda yapabilirsin ama zamanla :)
bazı forumlar oyunlar bölümü sayesinde baya popüler oluyor bizde olabilir Ozan , bu iste iyi iş var :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN nasıl bu forumda film etkinliğini canlandırdın bunuda yapabilirsin ama zamanla :)
bazı forumlar oyunlar bölümü sayesinde baya popüler oluyor bizde olabilir Ozan , bu iste iyi iş var :)
Ben ilgilenmiyorum ki canlandırabileyim. İlgilenen birinin uğraşması lazım. Ben anca genel düzenlemeler yapabilirim. :):)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,331
Puanı
561
@OzaN ben seneye yapabilirim anca zaten planlarım var , eger üniversite kazanırsam laptop alicak ailem :) o zaman süper olur
@RüzgarGülü yapabilir bence bu işi
@kaan955
Benim meşgul olduğum bir sürü şey var. Ayrıca bir ara tam güç olmasa da denedim ama tutmuyoru malesef. 2-3 kişi dışında ilgilenen çıkmıyor. Hile, güncel oyun indirilmediği sürece zaten oyun bölümünü nasıl geliştirebilirsin ki ? Oyunları oynayıp, video çekip, önceki sürümlerle karşılaştırma falan olursa ancak ilgi toplar ama o da uzun zamanda olur. :confused: