BluTV Pavyon - Dizi (Belgesel) Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1608306774862.png
BluTV'nin altı bölümlük mini belgesel dizisi ''Pavyon'' 2019 yılında izleyiciyle buluştu!

Senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk’ün üstlendiği, yapımcı koltuğundaysa Enver Arcak’ın yer aldığı, Ankara’nın karanlık ama bir o kadar da ışıltılı gece hayatını ekranlara taşıyan ''Pavyon'' 6 bölümüyle BluTV'de!

Yapımla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Son düzenleme:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İLK BEŞ BÖLÜM YORUMLARI

Ankara'da doğup büyüyen biri olarak ve neredeyse her gün Ulus - Çankırı Caddesi'nden geçen biri olarak, bu sektöre dair de herkes kadar fikrim olduğumu belirterek sözlerime başlayayım. Her gün önünden geçip gittiğim mekanların içini ve yaşananları görmek de bir tuhaf oldu. Çok güzel yansıtmışlar. Realist geldi bana epey, çok doğal ve içerden izliyormuşuz gibi hissettirdi.

Müzikleri biraz eksik kalmış yani pavyon müziklerine daha fazla yer verilebilirdi. 'Ankara müziği' bölümüydü galiba, orası daha içten yansıyabilirdi. O bölüm sıkıldım mesela biraz. Onun dışında oyuncular da aşırı doğal, çok beğenerek izledim.

6. bölüm 'yılbaşı' özel bölümü diye yılbaşında izleyeceğim. :X

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM (YILBAŞI ÖZEL BÖLÜMÜ)

2020 için hazırlanmış bir yılbaşı özel bölümüydü, yani ilk beş bölümdeki gibi iç dünyayı göstermekten çok konser/müzik odaklı bir bölümdü. 1 saat 22 dakikalık bir bölümdü. Çalan şarkılar harikaydı, ilk beş bölümde beklediğim şarkıları tek bölümde toplamışlar. Bayhan sürprizi şaşırttı. Konuk isimler güzeldi, müzik şöleni yaşattı diyebilirim. Keyifli bir bölüm olmuş, sıkılmadan izledim. İyi ki yılbaşına bekletmişim bölümü. :X

Yeni sezonu da merakla bekliyorum.