Pastel Film'den Yeni Dizi: 'Gül Masalı'

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
pastel-film-7297.jpg

Son olarak 'Son Nefesime Kadar' dizisinin yapımcılığını üstlenen Pastel Film, yeni bir dizi için hazırlıklara başladı.

Henüz oyuncu kadrosu ve kanalı netleşmeyen 'Gül Masalı' adlı dizinin proje tasarımını Soner Caner'in, senaristliğini ise Aybars Bora ve Dilek Aydoğdu üstleniyor.

"Annelerin kaderi, kızların çeyizidir" sloganıyla çekilecek olan dizi; ailesinden kalan mirasın peşine düşen ve çocuk yaşta annesini kaybetmiş olan, endüstri mühendisliği eğitimi alan Bahar adlı genç kızın etkileyici hikayesini konu alıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,287
Puanı
860
Dizinin adı güzelmiş beğendim muhtemelen FOX'ta yayınlanır :A

Slogana ise yorumum: :A
20220324_210256~6.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Annelerin kaderi kızların çeyizidir bunu erkeklerin anlaması zor tabii anneler ne yaşadı ise en çok etkilenen kız çocukları oluyor maalesef bakalım nasıl bir dizi olacak

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Diğer diziye laf ediyorum da şöyle dizilerin konusunu okudukça:mad::mad::mad::mad:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin ismi güzel, hikayeyi henüz bilmiyoruz konuşmak için erken bence. Umarım farklı bir projedir, bu sezonki dizilerin akıbetlerini görünce izleyicilerin daha özel ve farklı işlere yöneldiğini görüyoruz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Slogandan anlaşıldığı üzere ağır dram. FOX'ta yayınlanır ve tutmaz diye tahmin ediyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pastel bıkmadı iş batırmaya.
Annelerin kaderi kızların çeyizidir bunu erkeklerin anlaması zor tabii anneler ne yaşadı ise en çok etkilenen kız çocukları oluyor maalesef bakalım nasıl bir dizi olacak
Dizinin ismi güzel, hikayeyi henüz bilmiyoruz konuşmak için erken bence. Umarım farklı bir projedir, bu sezonki dizilerin akıbetlerini görünce izleyicilerin daha özel ve farklı işlere yöneldiğini görüyoruz.
Slogandan anlaşıldığı üzere ağır dram. FOX'ta yayınlanır ve tutmaz diye tahmin ediyorum.
Diğer diziye laf ediyorum da şöyle dizilerin konusunu okudukça:mad::mad::mad::mad:
Dizinin adı güzelmiş beğendim muhtemelen FOX'ta yayınlanır :A

Slogana ise yorumum: :A
Ekli dosyayı görüntüle 116315
Ailesinden kalan mirasın peşine düşen ve çocuk yaşta annesini kaybetmiş olan, endüstri mühendisliği eğitimi alan Bahar adlı genç kızın etkileyici hikayesini konu alıyormuş.

Son düzenleme: