Pastel Film CEO'su Efe İrvül: "Dijital Platformlar İçin Hazırlıklarımız Var!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pastel Film'in CEO'su Efe İrvül, konuk olduğu dergide yeni projelerinden bahsetti!

1587459543-efe-irv-l-cs3v_cover.jpg

'O Hayat Benim', 'Zümrüdüanka'', 'Güvercin', 'İnsanlık Suçu' ve 'Kalbimdeki Deniz' gibi projelerin yapımcılığını üstlenen Pastel Film'in CEO'su Efe İrvül şirket hakkında son durumu ve yeni projelerini MAG okularına anlattı.

Dijital platformlarda yayınlanan dizi ve filmlere genç kiltenin daha bir ilgili olduğunu söyleyen Efe İrvül, “Hem konvansiyonel televizyonlar için hem de dijital platformlar için hazırlıklarımız var. Bizi çok heyecanlandıran bu projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum. Pastel Film olarak, dijital dünyada yerimizi almak için hazırlık yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca İrvül sözlerine “Bence bir hikayeyi en iyi anlatmanın yolu, gerçek ve derinlikli karakterler yaratabilmekten geçiyor.” şeklinde devam etti.

• Harika
Reactions: denizz19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
OHB ile en güzel günlerini gördü Pastel. :A Ondan önce uzun süre iş tutturamamıştı. :F Dijital projeleri de total olmaz inş. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Konuya O Hayat Benim gibi bir efsaneyi eklemeyip, 3-5 bölümlük Bir Mucize Olsun ve İnsanlık Suçu'nu eklemek. :F :F

xRevenge

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
38
Puanı
19
Zümrüdü Anka güzel gidiyordu nerden çıktı bu covid 19 Yasak Elmamı özledim. 😢😢