Pastel Film’den ‘Happy Valley’ Uyarlaması Geliyor!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1612444485773.jpeg

Son olarak FOX’ta yayınlanan Zümrüdüanka’nın yapımcılığını üstlenen Pastel Film’den yeni bir dizi geliyor.

Yapım şirketi, BBC’de yayınlanan polisiye türündeki Happy Valley isimli dizinin haklarını satın aldı. Yeni sezon için hazırlanan dizinin uyarlaması için çalışmalara başladı.

2014 yılında yayın hayatına başlayan ve 2 sezon 12 bölümden oluşan Happy Valley’in konusu ise şöyle:

Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir. Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

Kaynak: Birsen Altuntaş

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Konusu gayet iyi Pastel iyi uyarlar inşallah ve biz de olur inşallah. @Angelica @EmreCan :bhr:

Konusu: Kevin Weatherill, West Yorkshire Polis Merkezi’ndeki polis çavuşu Catherine Cawood’a bir suçu ihbar etmek için gelir. Patronun kızını fidye için kaçırdığını ve aldığı parayla da kendi çocuğunu özel okula göndereceğini söyler. Olay kontrolden çıkmıştır ve Catherine, kendi ailesini yok eden adamla yüz yüze gelmiştir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Konusu gayet iyi Pastel iyi uyarlar inşallah ve biz de olur inşallah. @Angelica @EmreCan :bhr:

Konusu: Kevin Weatherill, West Yorkshire Polis Merkezi’ndeki polis çavuşu Catherine Cawood’a bir suçu ihbar etmek için gelir. Patronun kızını fidye için kaçırdığını ve aldığı parayla da kendi çocuğunu özel okula göndereceğini söyler. Olay kontrolden çıkmıştır ve Catherine, kendi ailesini yok eden adamla yüz yüze gelmiştir.

İlgi çekici bir konusu varmış bakalım nasıl olacak :D

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409

enteresan ve ilgi çekici bir konusu varmış

• Harika
Reactions: cokiyitvci

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Pastelimmm canımmmm ayayayayaya çok iyi sevindimmmm

• Harika
Reactions: cokiyitvci

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Konu ilgi çekici de Pastel konuyu güzel bir şekilde uyarlayabilir mi orada soru işaretleri var kafamda.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Kalbimdeki Deniz beklenmeyecek kalitedeydi cidden. Devin Özgür Çınar'a entrika yaptırmışlardı. :A
Hiç izlemedim ama o senelere dönmeyi çok istiyorum :( çok güzel yıllardı ve Fox'un o zaman ki amblemleri çok güzeldi ve dizinin fragmanlarına bakıyordum çok iyi diziye benziyordu
------

4 sezon olması olabilir dimi çok iyiydiii
Haaa eveet ama çok güzeldi 3,4. Sezonlar baya eğlenceliydi :Z :love1:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Hiç izlemedim ama o senelere dönmeyi çok istiyorum :( çok güzel yıllardı ve Fox'un o zaman ki amblemleri çok güzeldi ve dizinin fragmanlarına bakıyordum çok iyi diziye benziyordu
Bende çok isterim beee sabahlara kadar tekrarını izliyodum TV'de damarımdan vurdun beni Aloscumm
------

------

Haaa eveet ama çok güzeldi 3,4. Sezonlar baya eğlenceliydi :Z :love1:
Full iyiydi Efsun ve komedileri de çok iyiydi Kısmetsizler tam komedi Cevriye felan :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,326
Puanı
860
Bende çok isterim beee sabahlara kadar tekrarını izliyodum TV'de damarımdan vurdun beni Aloscumm
Yapma ya :( ne güzelmiş
O seneler çok iyidi 2012 ve 2019 yılları çok iyidi sonra hiç birşey in tadı tuzu kalmadı :(
------

------

Full iyiydi Efsun ve komedileri de çok iyiydi Kısmetsizler tam komedi Cevriye felan :A
Süperdi tam komedi :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Yapma ya :( ne güzelmiş
O seneler çok iyidi 2012 ve 2019 yılları çok iyidi sonra hiç birşey in tadı tuzu kalmadı :(
2020 dizileri idare ederdi ama Zümrüd ve Güvercin'in yeri ayrı bee

2019dan sonra dizi sektörlerinde hep aynı senaryoyu gördük 2012 ve sonrası çok iyiydi özellikle benim en sevdiğim kanall @Emre Ozansoy biliyo :A