M TV Parti : Çıkış Nerede? - Yeni Dizi İlk Bölüm | 1.Bölüm "Nasıl Çıkacağız?"

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Pzt_4_07_2022_11_13_50.png

PARTİ : ÇIKIŞ NEREDE?

OYUNCULAR

@Angelica @The_Erinch @serhatt @xemrexxx @Zeyno @Gerekli24 @slhttnmtl @Forumdash

1.BÖLÜM
"NASIL ÇIKACAĞIZ?"

Fav10 16.yıl kutlaması üzerine özel bir parti düzenlenecektir. Forumda aktif olan üyelerin katılacağı partiye , geleceklere özel arabalar gönderilir ve evlerinden alınırlar. Hepbirlikte büyük bir şatoyu andıran parti mekanına girerler.

Serhat: Ay burası ne kadar büyük ve güzel. Tam da benim yaşamam gereken bir yer.

Angelica : Evet gerçekten de güzelmiş.

The_Erinch : Hadi konuşmaya dalmayın gelin parti başladı.

Hepbirlikte içeri girerler. Kimileri müzik eşliğinde dans ederler kimileri ise çeşit çeşit yemeklerin bulunduğu masanın etrafında oturup her yemeğin tadına bakar kimileri ise mekanın ihtişamlı görünümünü incelerler.

Bir süre geçer ve artık davetlilerin çoğu mekanı terk eder fakat tam bizim üyeler çıkmaya hazırlanırlarken aniden elektrikler kesilir. Birkaç dakika sonra elektrikler gelince etraflarına bakındıklarında şaşırırlar. The Erınch kapıya doğru yönelir ve kapıyı açmaya çalışır.

The_Erinch : Bir konuşmayı kesin.Gençler bir sorunumuz var. Ne kapılar açık ne de bir pencere. Hiçbiri açılmıyor.

Serhat : Ne açılmıyor be , sen açamamışsındır. Dur geleyim de ben açayım.

Gerekli24: Serhat , ben de denedim olmuyor.

Xemreex : Aman Serhat gel biz açarız bunlar ne bilsinler açmayı.

Serhat ve Xemrex kapıyı açmaya çalışırlar ama onlar da açamazlar.

Serhat : Kesin içinizden biri şaka falan yapıyor , bakın beni uğraştırmayın gelin açın şu kapıyı.

O sırada Zeyno masanın köşesinde duran notu fark eder.

Zeyno : Arkadaşlar bir not buldum bir gelsenize.

Herkes Zeyno'nun yanına gelir ve The Erınch notu alır ve seslice okur.

The_Erinch : "Çıkışı arıyorsunuz biliyorum ama buradan çıkmak öyle kolay olmayacak. Odada bulunan şifreleri çözersiniz bir sonraki odaya girebilme şansı yakalayacaksınız. Eğer şifreleri doğru bir şekilde bulamazsanız...

Serhat : Bu ne diyor be...

Angelica : Serhat sanırım bir oyunun içine düştük. En iyisi bu şifre mi neyse onu bulalım da çabucak çıkalım.

Zeyno : Melom doğru söylüyor. Hadi hepimiz dağılalım bir şeyler bulmaya çalışalım.

The_Erinch : Hadi herkes odanın bir tarafına gitsin önemli gördüğünüz bir şey olursa haber verin.

Serhat : Üff ben hiç uğraşamam , ben masada oturuyorum elbet biriniz bulursunuz.

Serhat dışındaki herkes odada bir şeyler bulmaya çalışır. O sırada Slhttnmtl havalandırmanın yanında bir kapı koluna benzer bir şey fark eder ve herkesi çağırır.

Slhttnmtl : Sanırım bir sonraki odaya nasıl geçeceğimizi buldum. Havalandırmanın kolunu açabilirsek geçebileceğiz ama 4 haneli bir sayı istiyor.

The_Erinch : Hmm. O zaman araştırmaya devam. Bu kodlar bu odanın bir yerlerinde saklıdır.

The Erınch havalındırmanın kolunu açmak ister fakat o sırada bir şey olur.

Serhat : Baksanıza köşedeki borudan içeriye şu dolmaya başladı hemen çıkmamız lazım. Her neyse bu şifre hemen bulun.

Su gitgide artmaya başlar. Gerekli24'ün gözüne odanın girişindeki saatler çarpar.

Gerekli24 : Bakın saatler çalışmıyor.

Xemreex: Ee tamam napalım çalışmıyorsa biz ölecez burda sen saat diyorsun.

Gerekli24 : Ya bir dursanız. Saatlerden 4 tane var ve hepsinin yelkovanı 12 de.

The_Erinch : Aa evet çok iyi bir yere değindin.

Angelica: Arkadaşlar şu çok arttı. Artık yarımız şu içinde çabuk olun.

Gerekli24 : The_Erinch sen havalındırmanın yanına geç ve sana sayıları söyleyeceğim.

The_Erinch: Tamam geçiyorum.

Herkes heyecanlı bir şekilde hemen odadan çıkmayı beklemektedir. Kimisi masanın üzerine kimi konsolun üzerine çıkmıştır.

Gerekli24 :
1. Saat 8 i gösteriyor. 8 yaz.
2. Saat 1 i gösteriyor. 1 yaz.
3. Saat 3 ü gösteriyor 3 yaz.
4. Saat ise 5 i gösteriyor 5 yaz.

The_Erinch: Tamam kodu yazıyorum. 8135.
Evet açıldı çok şükür. Hadi gelin.

O sırada odaya akan su daha çok gelmeye başlar. Hemen herkesi havalandırmadan geçirmeye çalışır.

Serhat : Çekilin ilk önce ben geçecem.

Serhat ve Xemrex geçer. Sonra Angelica ve Zeyno geçerler. Sonra arkasından Slhttnmtl ve Gerekli 24 geçerler. Forumdash tam masadan inecekken masanın örtüsü ayağına takılır The_Erinch durumu fark edince ona yardım etmeye gider. Ama tam gidecekken havalandırma boşluğu kapısının yavaş yavaş kapandığını fark eder.

The_Erinch : Hızlı olmalıyız. Çabuk...

The Erınch hemen onu kurtarıp gelir ve havalandırma kapağından içeri girer. Ve o sırada kapak hızlıca kapanır ve Forumdash orda kalır.

Forumdash : Yardım edin kapı açılmıyor. Şu seviyesi çok arttı. Suyun içinde çok nefes tutamam.

The Erınch kapağı açmaya çalışsada yapamamıştır. Ve aniden havalandırma kapağının önü siyah bir kapakla da kapanır. Ve artık Forumdashın sesini duymuyordur.

Herkes hızlıca havalandırmanın sonuna gelir ve burası da bir odaya açılmıştır. Loş ışıklı her yeri camla kaplı bir odadır. Odanın köşesinde bir kapı vardır.

The_Erinch : Bu bir oyun değil , artık anlamışsınızdır. Yaşamak istiyorsanız...

SON

Son düzenleme: