eTV Parlak Takımı - 6. Bölüm

Hangisi daha parlak?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin Mustafa'ya ayrıldığı kız neler demiş. Midemi bulandıran iğrenç bir şey öğrendiğim demiş. :A Ne olabilir herkesin aklına bir şey gelmiş. :A @xemrexxx @Yiğitt

Aklıma kötü şeyler geldi şuan. :A
Bu yazıdan sandalyeye tekme atıldığı ortaya çıkıyor :A Zaten yaşlı başlı adamla ne işi olacak genç ve güzel bir kadının, iyi yapmış aferin :A
O da babası yaşındaki adamla sevgili olmasaymış. :A
Ne iftirası hepsi gerçek :A
Mustim resmen beyefendiliğiyle dövüyor pis ecünnüleri :Z:Z:Z @Forumdash @xemrexxx @Yiğitt @dreamy @turkuazz
Videoyu başlatın yeter :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
50 yasında vucudu görmyormusun :A :A :A
2197423_7c471b48b0b5f61d7b2f8fbf050ca4e0_640x640.jpg

• Güldürdün
Reactions: serhatt

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Üyelere sürpriz olması açısından Süpriz isim yazmasını mantıklı bulmuştum @Aserat ın ama millet okumayınca haliyle sen oldunu bilmiyor :F Bence Atacan yazıp ankete tekrar bir etiketle @Aserat yanı okumak istemeyenler bile Atacan ismini görünce ona bakmak isteyenler okumak isteyecek baştan hata ettik gibi ismini yazmayarak :A :A :A
Sen varsın diye Mom'lı resim koydum bence o Güldürdün'ü beğeni veya kalbe çevir müsait olduğun bir zamanda. Teşekkürler. :A

Atacan'ın soyadı neydi ad-soyad şeklinde ekleyeyim onu da. Twitter'da Balibey yazıyor doğruysa hallederim. :A
Artık kaldırırsanız iyi olur. Zaten 2 gün kalsın demiştim. :D

Bazı hayinler o şişme kasa vermişler.Buğra hele tam hain.. Neyse konuşmayacağım..

@dreamy ve @MasacRE bari ben deseydi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Artık kaldırırsanız iyi olur. Zaten 2 gün kalsın demiştim. :D

Bazı hayinler o şişme kasa vermişler.Buğra hele tam hain.. Neyse konuşmayacağım..

@dreamy ve @MasacRE bari ben deseydi. :A
Akşama halleder @Aserat cnm birde sen kendi üstüne alınma yaşadığımız olaydan dolayı son 2 haftadır programa ilgi azaldı yoksa normal şartlarda olsa 1.bölüm gibi olurdu :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat