eTV Parlak Takımı - 6. Bölüm | Yeni Bölüm

Hangisi daha parlak?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,550
106,293
1,060
28
Giresun
Yalnız musti vakit geçirdik dediyse ayıp etmiş cnm :A Sen gerçi hanzo ayı türü insanları seversin pek şaşırmıyorum aslında tercihlerine :A
O da babası yaşındaki adamla sevgili olmasaymış. :A
Mustafa parlakçı çıktı. :A @Çiğdem
Zaten @Çiğdem in beğendiği bir insandan aksi beklenemez :A
Aaa zaten bu kızı görür görmez gözüm tutmamıştı Mustimin tekmeyi atması isabet olmuş onun kuyruk acısıyla carlıyor işte dağ gibi adamdır Mustim :bhr::bhr::bhr:

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
65,313
13,916
1,060
Ankara

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,550
106,293
1,060
28
Giresun
Çok yoğunum bu aralar günde 9 saat ders görüyorum. Hepinizin emeğine sağlık. :D

Konu okunmuyor sanırım ya da yüzüm eskidi. :A
Üyelere sürpriz olması açısından Süpriz isim yazmasını mantıklı bulmuştum @Aserat ın ama millet okumayınca haliyle sen oldunu bilmiyor :F Bence Atacan yazıp ankete tekrar bir etiketle @Aserat yanı okumak istemeyenler bile Atacan ismini görünce ona bakmak isteyenler okumak isteyecek baştan hata ettik gibi ismini yazmayarak :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
50,322
31,092
1,061
İstanbul
Çok yoğunum bu aralar günde 9 saat ders görüyorum. Hepinizin emeğine sağlık. :D

Konu okunmuyor sanırım ya da yüzüm eskidi. :A
Sen varsın diye Mom'lı resim koydum bence o Güldürdün'ü beğeni veya kalbe çevir müsait olduğun bir zamanda. Teşekkürler. :A
Üyelere sürpriz olması açısından Süpriz isim yazmasını mantıklı bulmuştum @Aserat ın ama millet okumayınca haliyle sen oldunu bilmiyor :F Bence Atacan yazıp ankete tekrar bir etiketle @Aserat yanı okumak istemeyenler bile Atacan ismini görünce ona bakmak isteyenler okumak isteyecek baştan hata ettik gibi ismini yazmayarak :A :A :A
Atacan'ın soyadı neydi ad-soyad şeklinde ekleyeyim onu da. Twitter'da Balibey yazıyor doğruysa hallederim. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
138,550
106,293
1,060
28
Giresun
Sen varsın diye Mom'lı resim koydum bence o Güldürdün'ü beğeni veya kalbe çevir müsait olduğun bir zamanda. Teşekkürler. :A

Atacan'ın soyadı neydi ad-soyad şeklinde ekleyeyim onu da. Twitter'da Balibey yazıyor doğruysa hallederim. :A
Aaa hiç bilmiyorumkı o konuda :F Ama @mrt-06 deseydin şimdide bu Balibeyi herhangi bir ünlü birisi sanıp yine bakmaya merak etmicekler :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx